• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Muru- ja muruväetised

Muruväetised ja murulibled pakuvad usaldusväärset meetodit muru seisundi parandamiseks pärast talve, sambla kõrvaldamiseks, mis aeg-ajalt nakatab teie muru, ja tühimike täitmiseks, mis rikuvad teie muru ilu. Allpool toodud tooted on täielikud EC murulibled NPK-ga, sageli rikastatud mikroelementidega, mis soodustavad juurekasvu, haiguskindlust, külmakindlust ja annavad murule erksa rohelise värvi, samal ajal võideldes umbrohuga! Meie poes on tooteid tuntud brändidelt (Agrecol, Biopon, Substral, Target ja paljud teised) konkurentsivõimeliste hindadega, mis esindavad pikaajalist investeeringut tervislikku, kaunist ja vastupidavasse murusse. Vaadake meie valikut muruväetiste ja muruliblede jaoks! Pakume selles kategoorias ainult parimat!

Pakume ka taskukohaseid ja efektiivseid, kergesti kasutatavaid universaalseid muruväetisi ja muruliblesid. Nende hulka kuuluvad Targeti "Efekt Dywanu" (Vaibaefekt) muruliblede väetis, Substrali "100 dni" (100 päeva) muruliblede väetis, mida saab kasutada kahel hooajal, ning võrdselt tõhus Bioponi Pikaajaline muruliblede väetis. Kui soovite muru kasvu piirata, proovige Targeti "Mniej Koszenia" (Vähem niitmist) muruliblede väetist. Kas teie muru on pigem sammal kui muru? Siis vajate hädasti meie sammalvastaseid tooteid, näiteks Substrali "Magiczna Siła" (Maagiline jõud) hädaolukorra väetist sammalvõrkudes olevatele murudele, Floroviti sammalvõrgu väetist või muid usaldusväärseid valikuid meie mitmekülgsest kaubamärkide valikust. Meil on varusid, mis sisaldavad mitmeid komponente, millest mõned sisaldavad lisarauda, et parandada muru üldist seisundit ja välimust. Meie valikus on ka väetised, mis takistavad muru kollaseks muutumist ja võitlevad umbrohuga (nt Agrecoli Hortifoska, fosfor-kaaliumväetis aiataimedele ja muruväetis umbrohuga nakatunud murule Bioponilt). Lisaks pakume professionaalseid tooteid uuesti külvamiseks, uute murude rajamiseks, täielikuks hooletusse jäetud muru uuendamiseks ja laia valikut suurepäraseid sügisväetisi teie muru talveks ettevalmistamiseks.

Uurige selle kategooria tooteid! Iga muruomanik leiab tervikliku hoolduse jaoks lahendused. Meie muruväetised ja muruliblesed sobivad nii dekoratiivsetele, hoolikalt hooldatud murudele kui ka intensiivselt kasutatavatele golfiväljakutele ja spordiväljakutele. Las me näitame teile, kui ilus võib teie muru olla õigete väetistega.