• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Zāles un zāliena mēslojums

Zāliena mēslojums piedāvā drošu zāles stāvokļa uzlabošanas metodi pēc ziemas, novērš sūnas, kas ik pa brīdim apsēž jūsu zālienu, un aizpildiet tukšās spraugas, kas mauriņam izskatās neglītas. Zemāk piedāvātie produkti ir pilnīgi EK zāliena NPK mēslošanas līdzekļi, kas bieži ir bagātināti ar mikroelementiem, kas uzlabo augsnes apstrādi, izturību pret slimībām, salizturību un piešķir zālei spilgti zaļu krāsu un ... cīnās ar nezālēm! Produkti no pazīstamiem zīmoliem (Agrecol, Biopon, Substral, Target un daudzi citi), kas ir pieejami par konkurētspējīgām cenām mūsu veikalā, ir ilgtermiņa ieguldījums veselīgajā, skaistajā un izturīgajā zālē. Apskatiet mūsu zāliena mēslojumus! Mēs piedāvājam tikai labākos šāda veida produktus!

Mēs piedāvājam lētus un efektīvus, viegli lietojamus universālus zāliena mēslojumus: "Efekt Dywanu" (Carpet Effect) zāliena mēslojums no Target, "100 dni" (100 dienas) zāliena mēslojumu, kuru paredzēts lietot divas reizes sezonā, no plkst. Biopon substrāts un tikpat efektīvs ilgstošs zāliena mēslojums. Ja jūs plānojat ierobežot zāles augšanu, izmantojiet "Mniej Koszenia" (mazāk pļaušanas) zāliena mēslojumu no Target. Vai jūsu zālienā ir vairāk sūnu nekā zāles? Jums nekavējoties jāpasūta produkti, kas apkaro sūnas: avārijas mēslojums "Magiczna Siła" (Burvju spēks) sūnām inficētiem zālājiem no Substral, Florovit mēslojums sūnām inficētiem zālājiem vai dažādi citi uzticami mūsu citu zīmolu produkti. Mums ir daudzkomponentu produkti noliktavā. Daži satur papildu dzelzi un uzlabo zāles vispārējo stāvokli un izskatu. Mūsu izvēlē ietilpst arī mēslošanas līdzekļi, kas novērš zāliena dzeltēšanu un cīnās ar nezālēm (piemēram, Hortifoska (fosfora-kālija mēslojums dārza augiem) no Agrecol un Biopon mēslojums nezālēm inficētiem zālājiem). Mēs piedāvājam arī profesionālus mēslojuma produktus sēšanai, jaunu likumu izveidei un novārtā atstātās kūdras pilnīgai atjaunošanai, kā arī plašu lielisku rudens mēslošanas līdzekļu izvēli, kas ļaus sagatavot zāli ziemai.

Apskatiet tuvāk šajā nodaļā apkopotos produktus! Katrs zāliena īpašnieks atradīs produktus, kas ļautu viņam vai visaptveroši izturēties pret to. Mūsu zāliena mēslojums ir piemērots gan dekoratīviem, stingri turētiem zālājiem, gan intensīvi izmantotajiem golfa laukumiem un sporta laukumiem. Ļaujiet mums jums parādīt, cik skaista varētu būt jūsu zāle pēc tās papildināšanas ar pareizo mēslojumu.