• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Zāles un zāliena mēslojums

Zālienu un laukumu mēslojumi ir piedevas piedāvā uzticamu veidu, kā uzlabot zāliena stāvokli pēc ziemas, iznīcināt ķērpju dzīlēs iestājušos sēni un aizpildīt tukšās vietas, kas samazina jūsu pļavas skaistumu. Zemāk sniegtie produkti ir pilnvērtīgi EC laukumu NPK mēslojumi, bieži vien papildināti ar mikroelementiem, kas veicina sakņu augšanu, slimību izturību, saldējuma izturību un piešķir zaļumam spilgti zaļu krāsu, vienlaicīgi apkarojot nezāles! Mūsu veikalā ir produkti no pazīstamām zīmēm (Agrecol, Biopon, Substral, Target un daudzas citas) konkurētspējīgās cenās, kas pārstāv ilgtermiņa ieguldījumu veselā, skaistā un izturīgā zālienā. Apskatiet mūsu izvēli zālienu un laukumu mēslojumiem! Mēs piedāvājam tikai labākos šajā kategorijā!

Mēs piedāvājam arī pieejamus un efektīvus vispusīgus zālienu un laukumu mēslojumus, kas ir viegli lietojami. Tie ietver "Efekt Dywanu" (Grīdas Efekts) Laukumu Mēslojumu no Target, "100 dni" (100 dienas) Laukumu Mēslojumu no Substral, kas paredzēts divu sezonu lietošanai, un vienlīdz efektīvo Ilgtermiņa Laukumu Mēslojumu no Biopon. Ja vēlaties ierobežot zāliena augšanu, izmēģiniet "Mniej Koszenia" (Mazāk Pļaušanas) Laukumu Mēslojumu no Target. Vai jūsu pļava ir vairāk sēņu nekā zāliena? Tad jums steidzami nepieciešami mūsu līdzekļi pret sēnēm, piemēram, Substral "Magiczna Siła" (Burtuļu Spēks) Steidzamais Mēslojums Pret Sēnēm Pārņemtajām Laukumā, Florovit Mēslojums Pret Sēnēm Pārņemtajām Laukumā vai citi uzticami varianti no mūsu daudzveidīgā zīmju izvēles. Mēs esam uzglabājuši daudzkomponentu produktus, no kuriem daži satur papildu dzelzi, lai uzlabotu zāliena kopējo stāvokli un izskatu. Mūsu piedāvājumā ir arī mēslojumi, kas novērš zāliena dzeltēšanu un cīnās ar nezālēm (piemēram, Agrecol Hortifoska, fosfora-kalija mēslojums dārzeņiem, un Biopon Mēslojums Pret Nezālēm Inficētajiem Laukumiem). Turklāt mēs piedāvājam profesionālus produktus pārsēšanai, jaunu laukumu izveidošanai, pilnīgu atjaunošanu apleistiem laukumiem un plašu izcilu rudens mēslojumu klāstu, lai sagatavotu zālienu ziemei.

Izpētiet šīs kategorijas produktus! Katrs laukumu īpašnieks atradīs risinājumus visaptverošai aprūpei. Mūsu zālienu un laukumu mēslojumi ir piemēroti gan dekoratīviem, rūpīgi uzturētiem laukumiem, gan intensīvi izmantotām golfa laukumiem un sporta laukumiem. Ļaujiet mums parādīt, cik skaists var būt jūsu zāliens ar pareizajiem mēslojumiem.