• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Žolių ir vejos trąšos

Trąšos žolėms ir žolynų trąšos yra patikimas būdas pagerinti žolės būklę po žiemos, pašalinti samą, kuri kartais užkrečia Jūsų vejos, ir užpildyti tuščius spragas, kurie trukdo Jūsų žolės grožiui. Žemiau pateikti produktai yra visiškai EC vejos NPK trąšos, dažnai praturtintos mikroelementais, kurie skatina šaknų augimą, ligų atsparumą, šalčio atsparumą ir suteikia žolei ryškiai žalią spalvą, taip pat kovoja su piktžolėmis! Mūsų parduotuvėje yra produktų iš žinomų prekės ženklų (Agrecol, Biopon, Substral, Target ir daug kitų) konkurencingomis kainomis, atstovaujančiomis ilgalaikę investiciją į sveiką, gražią ir atsparią žolę. Patikrinkite mūsų žolės ir vejos trąšų pasirinkimą! Mes siūlome tik geriausius šioje kategorijoje!

Mes taip pat siūlome prieinamas ir efektyvias, lengvai naudojamas universalias žolės ir vejos trąšas. Tai apima "Efekt Dywanu" (Kilimų Efektas) Vejos Trąšą iš Target, "100 dni" (100 dienų) Vejos Trąšą iš Substral, skirtą dvisezoniniam naudojimui, ir taip pat efektyvią Ilgaamžę Vejos Trąšą iš Biopon. Jei norite apriboti žolės augimą, išbandykite "Mniej Koszenia" (Mažiau Genimo) Vejos Trąšą iš Target. Ar Jūsų veja labiau samanų nei žolė? Tuomet Jums skubiai reikia mūsų kovos su samanomis produktų, tokių kaip "Magiczna Siła" (Stebuklingas Jėgos) Skubios pagalbos Trąšos Samanomis Užaugusioms Vejoms iš Substral, Florovit Trąšos Samanomis Užaugusioms Vejoms arba kitų patikimų pasirinkimų iš mūsų įvairaus prekės ženklų asortimento. Mes turime daugiakomponentinių produktų, kai kurie iš jų papildomai yra praturtinti geležimi, siekiant pagerinti žolės bendrą būklę ir išvaizdą. Mūsų asortimente yra taip pat trąšos, kurios neleidžia vejos žaliuoja ir kovoja su piktžolėmis (pvz., Hortifoska - fosforo-kalio trąša sodininkystės augalams - iš Agrecol ir Biopon Trąša piktžolėmis Užaugusioms Vejoms). Be to, mes siūlome profesionalius produktus persėjimui, naujų vejų įkūrimui, visiškam apleistos vejos atnaujinimui ir plačią žiemą ruošiančių puikių rudens trąšų įvairovę.

Tyrinėkite šios kategorijos produktus! Kiekvienas vejos savininkas ras sprendimus visapusiškam priežiūrai. Mūsų žolės ir vejos trąšos tinkamos tiek dekoratyviniams, rūpestingai prižiūrimiems vejoms, tiek intensyviai naudojamoms golfo aikštėms ir sporto aikštėms. Leiskite mums parodyti, kokia graži gali būti Jūsų žolė su tinkamomis trąšomis.