• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Kūtsmēsli

Ja meklējat ekoloģisku, dabīgu mēslojumu, vairs nevajag meklēt, izvēlieties kategoriju "Kūtsmēsli". Jums nereikia to iegādāties no lauksaimnieka vai uztraukties par logistikas jautājumiem. Mūsu internetveikals dārzam piedāvā plašu dažādu mēslojumu, izgatavotu no dažādām kūtsmēslu iespējām, izvēli - pareizi apstrādātu, izžāvētu un iepakotu hermetiskos maisos.

Mēs noteikti iesakām lielisku visu veidu govju mēslojumu, kas uzlabo augsnes auglību, neizsūcina to, bagāts ar slāpekli putnu mēslojumu, zirgu mēslojumu, kas paaugstina augsnes temperatūru (ideāli piemērots ziedējošām augiem un dārzeņiem, ieskaitot tos, kas audzēti siltumnīcās), un aitas mēslojumu, kas paredzēts prasīgām augiem, kuriem nepieciešama liela zaļā masa. Mūsu piedāvājumā ir arī smaržas bez mēslojuma kociņi, ar kuriem varat barot savus podu augus!

Kāpēc izvēlēties dabisku mēslojumu? Tāpēc, ka šāda ekoloģiska risinājums palīdzēs jums sasniegt augstas kvalitātes un bagātus ražojumus. Mēslojums ir pilnīgs mēslojums, kas satur visus iespējamos mikro- un makroelementus, ko jūsu augi vajag līdzsvarotai augšanai, bagātai ziedēšanai un augļu nesošanai. Šāda veida mēslojumā ir arī vērtīga organiskā viela - humuss, kas palielina augsnes mitrumu un dod tai ideālu struktūru, uzlabojot caurlaidību un ūdens saglabāšanas spēju. Ir svarīgi arī tas, ka ar mēslojumu nav iespējams pārlādēt augus, jo tas sadalās pakāpeniski, lēni atbrīvojot visas tajā esošās barības vielas. Šāda augu barošana noder gan jauniem kokiem, krūmiem un daudzgadīgām augiem, gan vecāku augu stiprināšanai. Mūsu veikalā ir pieejamas dažādas iepakojumu izmēru, sākot no 4 līdz 25 kg, un mēslojums ir pieejams granulu, kociņu vai sprādzienveida veidā. Tas ir sauss, viegli uzklājams, nedod intensīvu smaržu un nekrāso rokas. Turklāt to var droši uzglabāt vēlākai lietošanai.

Mēs piedāvājam produktus no vislabākajiem dārzkopības un lauksaimniecības zīmoliem (Biopon, Florovit, Ogród Start, Target), lai jums nodrošinātu pieejamo augstāko kvalitāti. Mūsu veikalā jūs iegādāsieties tikai tīrus, uzmanīgi atlasītus, gatavus lietošanai mēslojumus, kas ir bez kaitēkļu olām un sēklām. Uzziniet vairāk par mūsu klāstu un pasūtiet augstas kvalitātes mēslojumu konkurētspējīgās cenās ar lētu piegādi uz mājām.