• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Sõnnik

Kui otsite ökoloogilist, looduslikku väetist, siis ärge otsige enam ja valige kategooria "Sõnnik". Te ei pea seda ostma otse talunikult ega muretsema logistika pärast. Meie veebipood pakub laias valikus erinevaid sõnnikuväetisi - korralikult töödeldud, kuivatatud ja hermeetilistes kottides pakendatud.

Soovitame suurepärast universaalset veisesõnnikut, mis parandab mulla viljakust ilma seda happeliseks muutmata, lämmastikurikast kanasõnnikut, hobusesõnnikut, mis tõstab mulla temperatuuri (ideaalne õitsevate taimede ja köögiviljade söötmiseks, kaasa arvatud need, mis kasvavad kasvuhoonetes) ning lambasõnnikut nõudlikele taimedele, mis vajavad suures koguses rohelist massi. Meie valikus on ka lõhnatuid väetisepulki, millega saate toita oma potitaimi!

Miks tasub valida looduslik sõnnik? Sest see ökoloogiline lahendus aitab teil saavutada kõrgekvaliteedilisi ja saagirohkeid saake. Sõnnik on täielik väetis, mis sisaldab kõiki võimalikke mikro- ja makrotoitaineid, mida teie taimed vajavad tasakaalustatud kasvu, rikkaliku õitsemise ja vilja kandmise jaoks. Selline väetis sisaldab ka orgaanilist ainet - väärtuslikku huumust, mis suurendab mulla niiskust ja annab sellele ideaalse struktuuri, parandades selle läbilaskvust ja veemahtu. Samuti on oluline märkida, et taimi ei saa sõnnikuga üle väetada, kuna see laguneb järk-järgult ja vabastab aeglaselt kõik selles sisalduvad toitained. Siin esitletud taimeväetis on kasulik uute puude, põõsaste ja mitmeaastaste taimede istutamisel ning vanemate taimede tugevdamisel. Meie poes on saadaval erineva suurusega pakendid, alates 4 kuni 25 kg. Pakume sõnnikut graanulite, pulkade või tikkude kujul. See on kuiv, lihtne peale kanda, ei eralda tugevat lõhna ega värvi käsi. Samuti saab seda ohutult hilisemaks kasutamiseks hoiustada.

Pakume kvaliteetseid tooteid tuntud aiandus- ja põllumajandusbrändidelt (Biopon, Florovit, Ogród Start, Target), et pakkuda teile parimat saadaolevat kvaliteeti. Meie poest ostes saate puhtaid, hoolikalt valitud, kasutamiseks valmis väetisi, mis ei sisalda kahjurite mune ega umbrohu seemneid. Lisateavet meie valiku kohta ja tellige kvaliteetset sõnnikut konkurentsivõimelise hinnaga koos odava kohaletoimetamisega koju.