• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Mėšlas

Jei ieškote ekologiško, natūralaus trąšų, daugiau ieškoti nereikia - pasirinkite kategoriją "Mėšlas". Jums nereikia jo pirkti iš ūkininko arba jaudintis dėl logistikos. Mūsų internetinė sodo parduotuvė siūlo plačią įvairių mėšlų trąšų pasirinktį - visi tinkamai apdoroti, išdžiovinti ir supakuoti hermetiškose maišuose.

Mes iš tikrųjų rekomenduojame puikų universalų galvijų mėšlą, kuris pagerina dirvos derlingumą be jos rūgštinimo, azoto turtingą vištų mėšlą, arklių mėšlą, kuris padidina dirvos temperatūrą (idealus maistui žydinčioms augalams ir daržovėms, įskaitant tuos, kurie auginami šiltnamiuose), ir avienos mėšlą, skirtą reikalaujantiems augalams, kurie reikalauja didelių žaliosios masės kiekių. Be to, siūlome bekvapį trąšų stiebelius, kuriais galite šerti savo gėlių puodus!

Kodėl verta rinktis natūralų mėšlą? Todėl, kad šis ekologiškas sprendimas padės jums pasiekti aukštą kokybę ir gausius derlius. Mėšlas yra pilnas trąšų, kuriame yra visi galimi mikro- ir makroelementai, reikalingi jūsų augalams subalansuotam augimui, gausiam žydėjimui ir vaisių nėšimui. Šio tipo trąšose yra ir vertingos organinės medžiagos - humuso - kuris padidina dirvos drėgmę ir suteikia jai idealią struktūrą, gerindamas jos pralaidumą ir vandens laikymo gebėjimą. Svarbu pažymėti, kad trąšas negalima pertekliniu kiekiu šerti augalams, nes ji pamažu skyla, lėtai išskirdama visų jose esančių maistinių medžiagų dozes. Šis augalų maistas naudingas tiek sodinant naujas medžiagas, krūmus ir daugiamečius, tiek sustiprinant senesnius augalus. Mūsų parduotuvėje yra įvairių dydžių paketai, nuo 4 iki 25 kg, o mėšlas prieinamas granulėmis, stiebeliais arba smeigtukais. Jis yra sausas, lengvai naudojamas, nekvepia intensyviu kvapu ir nespalvina rankų. Be to, jį galima saugiai laikyti vėlesniam naudojimui.

Siūlome produktus iš garsiausių sodo ir žemės ūkio prekių ženklų (Biopon, Florovit, Ogród Start, Target), kad jums galėtume pasiūlyti geriausią pasiekiamą kokybę. Mūsų parduotuvėje rasite tik švarias, kruopščiai atrinktas, paruoštas naudojimui trąšas, be kenkėjų kiaušinių ir piktžolių sėklų. Sužinokite daugiau apie mūsų asortimentą ir užsisakykite aukštos kokybės mėšlą konkurencingomis kainomis su pigia pristatymu namo.