• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Mētru sēklas

Atklājiet prieku par savas piparmētru audzēšanu ar mūsu veebipoe Mētru sēklu klāstu. Šis populārais daudzgadīgais augs var augt līdz pat 70 cm augstumam un dod priekšroku saulainām vietām ar labi notekējošu, vidēji mitru un auglīgu augsni.

Piparmētra nav tikai populārs medicīnas augs, bet arī daudzpusīga un paaudžu pārbaudīta mājsaimniecību nepieciešamība. Tai ir holeagoga, karminatīva, antibakteriāla un nomierinoša iedarbība. Tā tiek izmantota gremošanas problēmu, žultspūšļa un aknu darbības traucējumu ārstēšanā. Mentols, viens no būtiskajām eļļām, kuru piparmētra ir bagāta, ir galvenā sastāvdaļa zobu pastās, košļājamajās gumijās un mutes skalošanas līdzekļos. Turklāt piparmētra tiek izmantota daudzos ēdienos un dzērienos, piemēram, limonādē vai mojito kokteilī. Lai gan augs zied jūlijā un augustā un piesaista kukaiņus, ir labi zināt, ka tā ziedēšanas stadijā zaudē dažas no saviem aktīvajiem elementiem.

Mētru sēklas ir iekļautas arī mūsu īpaši atlasītajā gremošanai labvēlīgu augu sēklu maisījumā, kopā ar koriandru un ķimenes. Jūs varat būt droši, ka visas mūsu piedāvātās sēklas ir augstas kvalitātes un piedāvā apmierinošu dīgšanas spēju, jo tās nāk tikai no uzticamiem piegādātājiem. Audzēšanas panākumi ir gandrīz garantēti, ja tiek ievēroti pareizi audzēšanas apstākļi. Tātad, ja apsverat iespēju audzēt savas zāles, nevilcinieties – izmēģiniet mūsu Mētru sēklas jau šodien!