• 149.00 Tasuta saatmiseks
    peate paigutama minimaalse tellimuse

Mündi seemned

Meie pood on saadaval piparmündi seemnetes, mis on üks populaarsemaid ravimtaimi. See mitmeaastane taim kasvab kuni 70 cm kõrguseks. See eelistab päikesepaistelisi kohti värske, mõõdukalt niiske ja viljakas pinnasega.

Piparmünt on väärtuslik ravimtaim, mida on põlvkondadeks kasutatud paljude võimaluste tõttu. See näitab cholagogue, karminatiivseid, antibakteriaalseid ja rahustavaid omadusi. Seda kasutatakse nii seedehäirete kui ka biledukti ja maksapuudulikkuse korral. Mentool, üks piparmündi eeterlikke õlisid, on hambapastade, närimiskummi ja suuvee peamine koostisosa. Piparmünti kasutatakse ka paljudes roogades ja jookides, nagu limonaad või mojito kokteil. Kuivatatud või värsked piparmündi lehed lisavad maitsele palju roogasid. See taimed õitsevad juulis ja augustis, meelitades putukaid taimestikuna. Kahjuks kaotab see õitsemisjärgus väärtuslikke aineid.

Piparmünti on koos koriandri ja köömega lisatud meie aiakaupluses saadaval olevatesse seedetrakti seemnete segusse. Kõik meie poolt pakutavad seemned on kvaliteetsed ja rahuldavad idanevust tänu tõestatud tarnijatele. See tagab eduka viljelemise, tingimusel, et loomulikult säilitatakse nõuetekohased kasvutingimused. Kui te seda kahtlete, proovige lihtsalt meie seemneid!