• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Mėtų sėklos

Atraskite malonumą auginant savo pipirmetę su mūsų internetinėje parduotuvėje prieinamomis Mėtų sėklomis. Šis populiarus daugiametis augalas gali pasiekti net 70 cm aukštį ir geriausiai jaučiasi saulėtuose plotuose su gerai nutekėjančia, vidutiniškai drėgna ir derlinga žeme.

Pipirmetė ne tik populiarus vaistinis augalas, bet ir daugialypis, kartoms patikrintas namų ūkio būtinybė. Ji turi choleretinių, karminatyvinių, antibakterinių ir raminamųjų savybių. Ji naudojama virškinimo problemoms gydyti, taip pat tulžies pūslės ir kepenų sutrikimams. Mentolas, vienas iš esminių pipirmėčių aliejų, yra pagrindinis dantų pastos, kramtomosios gumos ir burnos skalavimo skysčio ingredientas. Be to, pipirmetė naudojama daugelyje patiekalų ir gėrimų, pavyzdžiui, limonade arba mojito kokteilyje. Nors augalas žydi liepos ir rugpjūčio mėnesiais ir pritraukia vabzdžius, verta žinoti, kad jis praranda kai kurias aktyvias medžiagas žydėjimo metu.

Mėtų sėklos taip pat yra įtrauktos į mūsų specialiai parinktą virškinimo žolelių sėklų mišinį, kartu su koriandru ir kmynais. Galite būti tikri, kad visos mūsų siūlomos sėklos yra aukštos kokybės ir turi puikią dygimo galimybę, nes jos gaunamos tik iš patikimų tiekėjų. Sėklų auginimo sėkmė beveik garantuota, jei laikomasi tinkamų auginimo sąlygų. Taigi, jei svarstote apie savo žolelių auginimą, nedvejokite - išbandykite mūsų Mėtų sėklas šiandien!