• 149.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi
    jums ir nepieciešams izvietot minimālo pasūtījumu

Dekoratīvās zāles sēklas

Ja jūs domājat par dabiskā dārza sakārtošanu, jums vienkārši jāiegādājas dekoratīvās zāles sēklas. Šie augi ir absolūti nepieciešams dārzkopības elements, kas sakārtots dabiskā stilā. Mūsu piedāvājumā ir daudzu dekoratīvo zālaugu sugu sēklas, korejiešu (ķīniešu sudraba zāle), pampas zāle, esparto zāle, liels pīles zāle vai kanāriju zāle. Tie kalpo ne tikai kā apdare, bet var tikt izmantoti arī žāvētos pušķos.

Pampas zāle pieder populārākajām dekoratīvajām zālēm. Tas aug diezgan augsts, līdz 2 m augstumā. Rudenī skaistu, biezu, baltu, krēmkrāsu vai rozā ziedkopu apmetums uzliek šo augsto augu virsotnes. Tie ir aprīkoti ar puķu dobes fonu un ūdens baseinu malām. Gadījumā, ja jūs domājat par akmens dārza sakārtošanu, zilā auzene, bentgrass un zelta suņa astes vislabāk atbilstu jūsu vajadzībām. Šie zālaugi veido zemākus pušķus un harmonizējas ar citiem dekoratīvajiem augiem. Zaķu un astes un kanāriju zāle lieliski izskatās svaigos un kaltētos pušķos. Viņi, protams, iekļaujas arī naturalistiskos dārzos.

Visi dekoratīvās zāles sēklas, kas pieejamas mūsu piedāvājumā, atbilst visaugstākajiem kvalitātes standartiem un uzrāda augstu dīgtspēju, jo tie nāk tikai no slaveniem ražotājiem. Vai jūs neticat? Izvēlieties savu iecienītāko šķirni un pārbaudiet to! Labības audzēšana ir salīdzinoši vienkārša, tiem nav nepieciešami īpaši apstākļi un nav nepieciešami īpaši aprūpes pasākumi. Viņi nepārtraukti izgreznos jūsu dārzu pat tad, ja lielākā daļa augu būtu filtrēti.