• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Dekoratīvās zāles sēklas

Ja jūs apsverat iespēju izveidot natūralistisku dārzu, jums noteikti jāapmeklē mūsu kategorija "Dekoratīvās zāles sēklas". Šie augi ir būtiska sastāvdaļa jebkurā dārza telpā, kas veidota natūralistiskā stilā. Mūsu piedāvājumā ir plaša dekoratīvo zālāju sugu izvēle, piemēram, Korejas uksae (Ķīnas sudraba zāle), pampas zāle, esparto zāle, lielā drebošā zāle un kanāriju zāle. Šīs zāles ne tikai kalpo kā skaista dekorācija, bet arī lieliski piemērotas žāvētu ziedu pušķiem.

Pampas zāle ir viena no populārākajām izvēlēm mūsu "Dekoratīvās zāles sēklas" kategorijā. Šī zāle var augt diezgan augsta, sasniedzot pat līdz 2 metriem augstumā. Rudenī jūs būsiet sajūsmināti par tās burvīgajiem, biežajiem, baltajiem, krēmkrāsas vai rozā ziediem, kas parādās uz šo augstu augu galotnēm. Tie ir ideāli piemēroti ziedu dobu fonam vai kā eleganti akcenti pie ūdens baseiniem. Ja jūs interesē akmeņu dārza izveide, jums vislabāk piemērotas būs tādas zāles kā zilā mīkstene, saliekamā zāle un zelta suņa aste. Šīs zāles veido zemākas kaudzes un lieliski sader ar citiem dekoratīvajiem augiem. Zaķa aste un kanāriju zāle arī ir lieliska izvēle, jo izskatās fantastiski gan svaigās, gan žāvētās ziedu pušķos, kā arī dabiski iekļaujas natūralistiskā dārza vidē.

Visas dekoratīvās zāles sēklas mūsu piedāvājumā atbilst augstākajiem kvalitātes standartiem un izrāda lielisku dīgšanas spēju, jo tās tiek iegūtas tikai no atzītiem ražotājiem. Nemēģiniet mums ticēt uz vārda – izvēlieties savu iecienīto šķirni un pārliecinieties paši! Šīs zāles ir salīdzinoši viegli audzēt, netiek prasītas īpašas augšanas nosacījumi un nepieprasa īpašu aprūpi. Tās turpinās rotāt jūsu dārzu pat tad, kad lielākā daļa citu augu būs novīkuši.