• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Dekoratyvinės žolės sėklos

Jei svarstote sukurti natūralistinę sodą, būtinai apsilankykite mūsų kategorijoje "Dekoratyvinės žolės sėklos". Šios augalai yra būtinas elementas bet kokioje sodo erdvėje, suprojektuotoje natūralistiniu stiliumi. Mūsų pasirinkime yra įvairių dekoratyvinių žolių rūšių, tokių kaip korėjietiškas uksae (kinų sidabrinė žolė), pampų žolė, esparto žolė, didelė drebanti žolė ir kanarų žolė. Šios žolės ne tik puošia aplinką, bet taip pat puikiai tinka džiovintų gėlių puokštėms.

Pampų žolė yra viena populiariausių pasirinkimo galimybių mūsų "Dekoratyvinės žolės sėklos" kategorijoje. Ši žolė gali augti gana aukšta, net iki 2 metrų aukščio. Rudenį jums tikrai patiks nuostabūs, tankūs, balti, kreminiai balti ar rožiniai žiedynai, kurie atsiranda ant šių aukštų augalų viršūnių. Jie puikiai tinka gėlių lovos fonui arba elegantiškoms akcentams šalia vandens tvenkinių. Jei norite sukurti uolienos sodą, geriausiai jūsų poreikiams atitiks tokios rūšys kaip mėlynasis svajoklis, lenktyninė žolė ir auksinė šuns uodega. Šios žolės formuoja žemesnius kopūstėlius ir puikiai derasi su kitais dekoratyviniais augalais. Triušio uodega ir kanarų žolė taip pat yra puikus pasirinkimas, nes atrodo nuostabiai tiek šviežiose, tiek džiovintose gėlių puokštėse ir natūraliai įsilieja į natūralistinius sodo aplinkos elementus.

Visos mūsų pasiūlytos dekoratyvinės žolės sėklos atitinka aukščiausius kokybės standartus ir pasižymi puikia daigumo savybe, nes yra gaunamos tik iš gerai žinomų gamintojų. Netikėkite vien mūsų žodžiais – pasirinkite savo mėgstamą veislę ir įsitikinkite patys! Šios žolės yra santykinai lengvai auginamos, nereikalauja specialių sąlygų ir minimaliai reikalauja priežiūros. Jos ir toliau puoš jūsų sodą net tada, kai dauguma kitų augalų jau bus nudžiūvę.