• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Dekoratiivsed rohuseemned

Kui kaalute looduslähedase aia loomist, siis peate kindlasti tutvuma meie kategooriaga "Dekoratiivsed rohuseemned". Need taimed on hädavajalikud igas aias, mis on kujundatud looduslähedases stiilis. Meie valikus on lai valik dekoratiivsete rohtude liike, nagu Korea uksae (Hiina hõberohi), pampasrohi, esparto rohi, suur võbelev rohi ja kanaari rohi. Need rohud ei ole ainult kaunid kaunistused, vaid sobivad suurepäraselt ka kuivatatud lilleseadetesse.

Pampasrohi on üks populaarsemaid valikuid meie "Dekoratiivsed rohuseemned" kategoorias. See rohi võib kasvada üsna kõrgeks, ulatudes kuni 2 meetri kõrgusele. Sügisel rõõmustavad teid selle imelised, tihedad, valged, koorevalged või roosad õisikud, mis ilmuvad nende kõrgete taimede tippudesse. Need sobivad suurepäraselt lillepeenarde taustaks või elegantseteks aktsentideks veesilmade ääres. Kui teid huvitab kiviktaimla loomine, sobivad teie vajadustele kõige paremini sellised rohud nagu sinine mägisibul, murumari ja kuldne koerakõrv. Need rohud moodustavad madalamaid tihnikuid ja sobivad hästi teiste dekoratiivsete taimedega. Jänesesaba ja kanaari rohi on samuti suurepärased valikud, kuna need näevad nii värsketes kui ka kuivatatud lilleseadetes fantastilised välja ja sobivad loomulikult looduslähedastesse aiasättedesse.

Kõik meie valikus olevad dekoratiivsed rohuseemned vastavad kõrgeimatele kvaliteedistandarditele ja näitavad suurepärast idanemisvõimet, kuna need on saadud ainult tunnustatud tootjatelt. Ärge uskuge meid lihtsalt sõna järgi - valige oma lemmiksort ja veenduge ise! Need rohud on suhteliselt lihtsad kasvatada, ei vaja eritingimusi ja vajavad minimaalset hoolt. Need jätkavad teie aia kaunistamist isegi siis, kui enamik teisi taimi on närtsinud.

0.78 1.30
Kampaania lõpeb
0.88 1.47
Kampaania lõpeb
0.98 1.63
Kampaania lõpeb
1.78 2.97
Kampaania lõpeb
-40%
1.78 2.97
Kampaania lõpeb
-40%
1.89 3.15
Kampaania lõpeb
1.98 3.30
Kampaania lõpeb
-40%
3.24 5.40
Kampaania lõpeb
-40%
3.73 6.22
Kampaania lõpeb