• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Levandų sėklos

Sėjant levandų sėklas, galite užpildyti savo sodą kvapnia aromatika ir violetinės elegancijos atspalviu. Mūsų parduotuvėje didžiuojamės galėdami pasiūlyti dvi šios daugiafunkcinės augalo rūšis: paprastąjį levandą, dar žinomą kaip siauralapį levandą, ir ispaniškąjį levandą. Būkite tikri, kad visos levandų sėklos mūsų kolekcijoje atitinka aukščiausius kokybės standartus ir turi puikius daigumo rodiklius, nes jos gaunamos tik iš gerai žinomų gamintojų.

Levandos turi daugybę naudojimo būdų, kurie viršija jos estetinį patrauklumą. Šis daugiametis augalas yra puikus gėlių lovelių papildas, kuris pražysta vasaros ir ankstyvų rudenio mėnesių metu. Jis ne tik pagerins jūsų sodo grožį, bet ir kaip medinga augalija pritrauks apdulkintojus su savo pagundančiu aromatu. Geriausiai levanda auga saulėtose, nuo vėjo apsaugotose vietose su gerai nutekėjančia, derlinga dirva, ir jai naudinga reguliarus genimas. Be vizualinio žavesio, levanda labai vertinama dėl savo pjūtinės žiedyno, kuris gali būti naudojamas tiek šviežiuose, tiek džiovintuose puokščiuose, pridedant subtilaus grožio kiekvienam buketai. Džiovintos levandos taip pat gali būti naudojamos kaip natūralus kvapiklis drabužių ir patalynės spintoje, efektyviai atbaidant drabužių kandis.

Paprastoji levanda ne tik pridės estetinės vertės jūsų sodui; ji taip pat teigiamai paveiks jūsų savijautą. Šis universalus augalas turi keletą gydomųjų savybių, tokias kaip ramiai veikiantys, antiseptiniai, diastoliniai ir švelniai karminaciniai efektai, tarp kitų. Ji net gerina odos būklę, atjaunindama epidermį ir kovodama su spuogais. Be to, ji prideda unikalų skonį įvairiems patiekalams, puikiai derindamasi su tokiais augalais kaip šalavijas, krapas ir čiobrelis. Tie patys paprastoji ir ispaniškoji levandos yra turtingos eteriniais aliejais, žinomais dėl jų raminančių ir atpalaiduojančių savybių, ir dažnai naudojamos kosmetikoje ir parfumerijoje.

Taigi kodėl laukti? Pasėkite levandų sėklas šiandien ir pridėkite naują grožio ir naudingumo dimensiją į savo sodą!