• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Lavandu sēklas

Sējot lavandas sēklas, jūs varat piepildīt savu dārzu ar aromātisku smaržu un violetas elegances piesitienu. Mūsu veikalā ar lepnumu piedāvājam divus šīs daudzfunkcionālās auga šķirnes: parasto lavandu, ko sauc arī par šaurās lapas lavandu, un spāņu lavandu. Jūs varat būt droši, ka visas lavandas sēklas mūsu kolekcijā atbilst augstākajiem kvalitātes standartiem un ir lieliskas dīgšanas rādītāji, jo tās tiek iegūtas tikai no uzticamiem ražotājiem.

Lavandai ir daudzpusīgas izmantošanas iespējas, kas pārsniedz tās estētisko pievilcību. Šis daudzgadīgais augs ir ideāli piemērots puķu dobēm, ziedējot vasaras un agrīnajos rudens mēnešos. Tā ne tikai piešķirs jūsu dārzam skaistumu, bet arī kā medus augam piesaistīs putekļotājus ar tās apreibinošo aromātu. Lai lavanda labi augtu, tai ir vajadzīgas saulainas, no vēja pasargātas vietas ar labi notekējošu, auglīgu augsni, un tai labvēlīga ir regulāra apgriešana. Papildus vizuālajam pievilcīgumam lavandu augstu novērtē arī kā griezto ziedu, ko var izmantot gan svaigos, gan žāvētos ziedu pušķos, pievienojot jebkuram buķetei delikātu piesitienu. Žāvēta lavanda kalpo arī kā dabiskais aromāts jūsu drēbju un veļas skapī, efektīvi izdzinot drēbju kodes.

Parastā lavanda ne tikai piešķirs estētisko vērtību jūsu dārzam; tā pozitīvi ietekmēs arī jūsu labklājību. Šim daudzfunkcionālajam augam ir vairākas medicīniskās īpašības, piemēram, nomierinošas, antiseptiskas, diastoliskas un maigi karminatīvas iedarbības, starp citām. Tā pat uzlabo ādas veselību, atjaunojot epidermu un cīnoties pret pinnes. Turklāt tā piešķir unikālu garšu dažādiem ēdieniem, lieliski saderoties ar garšaugiem kā salvija, dillēs un timjāns. Gan parastajā, gan spāņu lavandā ir bagātīgi eteriskie eļļas, kas ir pazīstami ar to nomierinošajām un atslābinošajām īpašībām un bieži tiek izmantoti kosmētikā un smaržās.

Tātad kāpēc gaidīt? Sējiet lavandas sēklas jau šodien un pievienojiet savam dārzam jaunu skaistuma un lietderības dimensiju!