• 149.00 Tasuta saatmiseks
    peate paigutama minimaalse tellimuse

Lavendeli seemned

Levendiseemnete külvamine võimaldab teil saavutada kaunilt lõhnastatud aia, mis on kaunistatud lilla õisikutega. Meie kaupluses pakume kahte taime liiki - tavaline (kitsas-leht) lavendel ja Hispaania lavendel. Kõik meie e-poes saadaolevad seemned vastavad kõrgeimatele kvaliteedistandarditele ja näitavad head idanevust, sest need on pärit ainult tuntud tootjatelt.

Levendit saab kasutada mitmel viisil. Seda saab kasvatada lillepeenardel, mis kaunistab õitsemisega suvel ja sügisel. See meelitab ligi külastajaid aiasse, sest see on intensiivse ja meeldiva aroomi ergastav taim. Lavendel on eelistatud päikesepaisteline, tuulekindel koht, kus on läbilaskev ja viljakas pinnas. See nõuab korrapärast lisamist. See taim on väärtuslik mitmeaastane kasvatus lillede jaoks, mida kasutatakse nii värsketes kui ka kuivatatud kimbus, kuna see annab lillekompositsioonidele peene väljanägemise. Kuivatatud lavendlit saab panna oma riidekappi ja linasesse kappi, et oma riideid ja voodipesu lõhnata ja tõrjuda koid.

Üldine lavendel ei kaunista oma aeda lilla, lõhnava õisiku, vaid mõjutab ka teie heaolu. See näitab mitut ravimit, rahustavat, antiseptilist, diastoolset ja delikaatselt karminatiivset toimet, et nimetada vaid mõnda. Samuti parandab see naha seisundit, noorendades epidermist ja võitled akne vastu. See lisab maitse paljudele roogadele, eriti koos salvei, tilli ja maitsega. Eeterlikud õlid, mis sisaldavad nii tavapäraseid kui ka Hispaania lavendreid, omavad rahustavat, lõõgastavat toimet ning lisatakse paljudele kosmeetikatoodetele ja parfüümidele.