• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Puķu tabakas

Piedāvājam divas izcilas tabakas sugas mūsu Puķu tabakas sēklu kategorijā – ornamentālo jasmīna tabaku un meža ziedošo tabaku. Sēklu materiāls, kas pieejams mūsu tiešsaistes veikalā, nāk no pazīstamiem ražotājiem, nodrošinot augstu kvalitāti un lielisku dīgšanas spēju. Ar pareiziem audzēšanas nosacījumiem šīs sēklas garantē veiksmīgu audzēšanu.

Jūs, iespējams, atradīsiet īpaši interesantu mūsu "Rulete" ornamentālās pundurisko spārnotā tabakas šķirni. Šis zemais augs piedāvā dažādu krāsu ziedus un vakaros izdala patīkamu aromātu, piesaistot dažādus kukaiņus. Šī šķirne ir ideāli piemērota ziedu dobei, kā arī podiem uz terasēm un balkoniem. Puķu tabakas sēklas ietver arī ornamentālo jasmīna tabaku, kas ražo baltus, rozā-oranžus, rozā, purpura un sarkanās ziedus. Šie ziedi rotās jūsu dārzu visu vasaru līdz agrai rudenim.

Ja vēlaties kaut ko nedaudz garāku, apsvērt meža ziedošo tabaku. Tā izdala aromātu, kas līdzīgs tās spārnotajam radiniekam, bet aug līdz 1,5 metru augstumam. Augināšanās augstumā augam ir lieli, balti, pūra formas ziedi, nodrošinot vizuālu interesi visu vasaru un līdz agrai rudenim. Tā ir ideāli piemērota robežu stādīšanai un lauku dārziem, un tās augstuma dēļ to ieteicams stādīt kā fonu citiem augiem.

Gan ornamentālā jasmīna tabaka, gan meža ziedošā tabaka vislabāk aug saulainās vietās ar auglīgu, labi notekējošu augsni. Pat ja esat dārzkopības iesācējs, šīm Puķu tabakas sēklām nevajadzētu sagādāt nekādas problēmas. Tātad dodieties uz priekšu, izvēlieties savas sēklas un šodien pārveidojiet savu dārzu!