• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Lilltubakas seemned

Pakume kahte erakordset tubakaliiki meie Lilltubakas seemned kategoorias - ornamentaalset jasmiini tubakat ja metsikult õitsevat tubakat. Meie veebipoes saadaolev seemnematerjal pärineb tuntud tootjatelt, tagades kõrge kvaliteedi ja suurepärase idanemisvõime. Õigete kasvutingimuste korral tagavad need seemned eduka kasvatamise.

Võite leida eriti huvitavaks meie "Rulett" sorti ornamentaalse kääbussulg-tubaka. See madalakasvuline taim pakub erinevates värvitoonides õisi ning eraldab õhtuti meeldivat lõhna, meelitades ligi mitmesuguseid putukaid. See sort sobib suurepäraselt lillepeenardele, samuti pottidesse terrassidel ja rõdudel. Lilltubakas seemned sisaldavad ka ornamentaalset jasmiini tubakat, mis toodab valgeid, roosa-oranže, roosasid, lillasid ja helepunaseid õisi. Need lilled kaunistavad teie aeda terve suve jooksul kuni varase sügiseni.

Kui eelistate midagi natuke kõrgemat, võiksite kaaluda metsikut õitsevat tubakat. See eritab lõhna, mis on sarnane tema sulelise sugulasega, kuid kasvab kuni 1,5 meetri kõrguseks. Taimel on suured, valged, lehtrikujulised õisikud varrede tippudes, pakkudes visuaalset huvi terve suve jooksul kuni varase sügiseni. Ideaalne piiride istutamiseks ja maalähedasteks aedadeks, oma kõrguse tõttu sobib see suurepäraselt teiste taimede taustaks.

Nii ornamentaalne jasmiini tubakas kui ka metsikult õitsev tubakas kasvavad kõige paremini päikselistes kohtades viljaka, hästi kuivendatud pinnasega. Isegi kui olete algaja aednik, ei tohiks need Lilltubakas seemned teile probleeme valmistada. Niisiis, minge edasi, valige oma seemned ja muutke oma aed täna!