• 149.00 Tasuta saatmiseks
    peate paigutama minimaalse tellimuse

Lilltubakas seemned

Pakume kahe tubaka liigi seemneid - dekoratiivseid jasmiini või tiibadega tubakat ja metsamaad, õitsevat tubakat. Meie e-poes saadaolev seemnematerjal on kõrge kvaliteediga ja näitab suurepäraseid idanevust, kuna see on ainult tuntud tootjatelt. See tagab eduka viljelemise, tingimusel, et loomulikult säilitatakse nõuetekohased kasvutingimused.

Me arvame, et „Roulette” sordi dekoratiivne kääbus-tiibadega tubakas, mis arendab erinevalt värvitud õitega madala kasvuga taimi, võib teile huvi pakkuda. Õhtul eritab see meeldivat lõhna, mis meelitab ligi palju putukaid. See sort on ilus lillepeenarde ja terrasside ja rõdude potid. Dekoratiivne jasmiinist tubakas toodab valge, roosa-oranži, roosa, lilla ja punase õitsemise, mis kaunistab teie aeda kogu suve jooksul kuni sügiseni. Teile võib meeldida ka metsa tubakas, mis sarnaneb sarnaselt oma tiibadega, kuid kasvab veidi kõrgemaks, kuni 1,5 m kõrguseks. See arendab suured õisikud, mis koosnevad valge, lehtrikujulistest õitsemistest varre ülaosas. Lilled jäävad meile kogu suve jooksul ja sügise alguses. See sort sobib ideaalselt piiridel ja maalähedases aias kasvatamiseks. Oma märkimisväärse kõrguse tõttu on soovitatav istutada see piiride taustal.

Nii dekoratiivsed jasmiini kui ka metsa tubakaliigid kasvavad kõige paremini päikesepaistelistes kohtades, kus on läbilaskev ja viljakas pinnas. Need taimed ei tohiks põhjustada isegi kogenematuid aednikke. Vali seemned ja mine aeda!