• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Produktų filtrai

Kaina

Tabakas sėklos

Siūlome dvi išskirtines tabako rūšis mūsų kategorijoje Tabakas sėklos – puošnųjį jazmininį tabaką ir miško žydinčią tabako rūšį. Mūsų internetinėje parduotuvėje prieinamas sėklų medžiagos yra aukštos kokybės, nes jos tiekiamos tik iš garsių gamintojų, užtikrinančių puikią daigumo normą. Teikiant tinkamas auginimo sąlygas, šios sėklos garantuoja sėkmingą auginimą.

Galbūt jus sudomins mūsų "Roulette" veislės puošnusis nykštukinis sparnuotasis tabakas. Šis žemas augalas turi įvairių spalvų žiedus ir vakarais išskiria malonų kvapą, pritraukiantį įvairius vabzdžius. Ši veislė puikiai tinka gėlių lovelėms, taip pat puodeliams ant terasų ir balkonų. Tabakas sėklos taip pat apima puošnųjį jazmininį tabaką, kuris gamina baltus, rožinius-oranžinius, rožinius, violetinius ir šarvaičius žiedus. Šie žiedai puošia jūsų sodą visą vasarą ir iki ankstyvo rudens.

Jei norite kažko šiek tiek aukštesnio, apsvarstykite miško žydinčią tabako rūšį. Ji skleidžia panašų kvapą kaip ir jos sparnuotas pendantas, bet auga iki 1,5 metro aukščio. Augalas didžiuojasi didelėmis, baltomis, piltuvo formos žiedynais ant stiebų viršūnės, suteikiantis vizualinį susidomėjimą visą vasarą ir iki ankstyvo rudens. Dėl sienų ir kaimiškų sodų ji yra idealus pasirinkimas, o dėl jos didelio aukščio rekomenduojama sodinti ją kaip foną kitiems augalams.

Tiek puošnusis jazmininis tabakas, tiek miško žydintis tabakas geriausiai auga saulėtose vietose su derlinga, gerai nusausinta dirva. Net jei esate sodininkavimo pradedantysis, šios Tabakas sėklos neturėtų kelti jums jokių problemų. Todėl eikite pirmyn, pasirinkite savo sėklas ir šiandien pakeiskite savo sodą!