• 149.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą
    jums reikia pateikti minimalų užsakymą

Subkategorijos

Produktų filtrai

Kaina

Tabakas sėklos

Siūlome dviejų tabako rūšių sėklas - dekoratyvinius jazminus arba sparnuotus tabakus ir miškus, žydinantį tabaką. Mūsų internetinėje parduotuvėje esanti sėklų medžiaga yra aukštos kokybės ir pasižymi puikiu daigumo gebėjimu, nes ji yra tik iš žinomų gamintojų. Tai garantuoja sėkmingą auginimą, jei, žinoma, išlaikomos tinkamos auginimo sąlygos.

Manome, kad „Roulette“ veislės nykštukinis sparnuotasis sparnuotasis tabakas, kuriantis mažai augančius augalus su skirtingų spalvų žydėjimu, gali jus dominti. Vakare jis išsiskiria maloniu kvapu, kuris pritraukia daug vabzdžių. Ši veislė puikiai atrodo gėlių lovose ir puoduose ant terasų ir balkonų. Dekoratyviniai jazminų tabakas gamina baltą, rausvai oranžinę, rožinę, violetinę ir raudoną žydėjimą, kuris visą vasarą puošia jūsų sodą iki ankstyvo rudens. Jūs taip pat gali patikti miško tabakas, kuris kvepia panašiai kaip jos sparnuotas santykis, bet auga šiek tiek aukštesnis, iki 1,5 m aukščio. Jis vysto didelius žiedynus, sudarytus iš baltų, piltuvių formos žiedų ant stiebų viršūnių. Gėlės lieka su mumis visą vasarą ir rudens pradžioje. Ši veislė puikiai tinka auginti pasienyje ir kaimiškuose soduose. Dėl savo didelio aukščio rekomenduojama jį pasodinti sienų fone.

Saulėtose vietose su pralaidžiu, derlingu dirvožemiu geriausiai auga ir dekoratyvinės jazminų, ir miško tabako rūšys. Šie augalai neturėtų sukelti problemų net patyrusiems sodininkams. Pasirinkite sėklas ir pateksite į sodą!