Паралельні обігрівачі

Паралельні обігрівачі дозволять продовжити сезон відпочинку на відкритому повітрі на кілька місяців. Ці практичні, прості у користуванні пристрої - найкраще рішення для любителів саду та наділів - з ними ви зможете влаштувати садову вечірку вже в листопаді.

Нагрівач парасолька для зовнішнього використання випромінює приємне тепло на відстані кількох метрів від нього. Ви придбаєте солідні перевірені моделі за конкурентними цінами в нашому інтернет-магазині. Просто погляньте на газовий нагрівач з парасолем Terrace, виготовлений із оббитої молотом сталі. Ви можете розмістити його на балконі, терасі або в улюбленому місці відпочинку для саду. Цей міцний і ретельно виготовлений пристрій дозволить підняти температуру до 28 ° C! Цей портативний обігрівач є чудовою інвестицією для власників ресторанів, кафе та пабів, оскільки дозволяє скористатися садами та терасами ранньою весною та пізньою осінню. Для того, щоб дізнатися більше про технічні характеристики товару, натисніть на його назву чи зображення та прочитайте детальний опис. Ви купуєте в нашому магазині тільки якісну, перевірену продукцію!

Ми радимо вам дізнатися більше про нашу пропозицію обігрівача парасольки. Скористайтеся технологією, не переплачуючи. Ви точно будете задоволені!