• 1,100.00 Ücretsiz kargo hak kazanmak için
    Minimum sipariş vermeniz gerekir.

Şemsiye ısıtıcılar

Şemsiye ısıtıcıları dış mekan dinlenme mevsimini birkaç ay uzatmanızı sağlar. Bu pratik, kullanımı kolay cihazlar bahçe ve servis sağlayıcılar için en iyi çözümdür - onlarla birlikte kasım ayındaki gibi bir bahçe partisi atabilirsiniz.

Dış mekan kullanımı için bir şemsiye ısıtıcı, birkaç metre ötede hoş bir ısı yayar. Online mağazamızda, kanıtlanmış modellerden rekabetçi fiyatlarla satın alabilirsiniz. Sadece, çekiçle tutturulmuş çelikten yapılmış Terrace şemsiye gaz ısıtıcısına bir göz atın. Balkon, teras veya bahçedeki en sevdiğiniz dinlenme noktasına yerleştirebilirsiniz. Bu sağlam ve özenle üretilmiş cihaz, sıcaklığı 28 ° C'ye kadar yükseltmenize izin verir! Bu portatif ısıtıcı restoran, kafe ve pub sahipleri için büyük bir yatırım oluşturmaktadır, çünkü ilkbahar ve sonbaharın başlarında bahçelerden ve teraslardan faydalanmanıza izin verir. Ürünün teknik özellikleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için, adına veya resmine tıklayın ve ayrıntılı açıklamayı okuyun. Mağazamızda yalnızca yüksek kaliteli ve kanıtlanmış ürünleri satın alırsınız!

Şemsiye ısıtıcı teklifimiz hakkında daha fazla bilgi edinmenizi öneririz. Fazla ödeme yapmadan teknolojiden yararlanın. Kesinlikle memnun kalacaksın!

Bu kategoride henüz bir ürün bulunmuyor