• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Šalavijų sėklos

Atraskite Salvijos stebuklus mūsų sodo parduotuvėje, kur mes siūlome atidžiai atrinktą Salvijos sėklų asortimentą. Mūsų pasiūlyme yra tiek sodo salvija, tiek muskatinių savybių salvija, abi žinomos dėl savo gydomųjų ir kulinarinių pritaikymų. Galite būti tikri, kad sėklos, kurias siūlome, yra aukščiausios kokybės ir turi puikų daigumą, nes jos yra gautos tik iš patikimų tiekėjų. Tai užtikrina sėkmingą auginimą, žinoma, jei laikomasi rekomenduojamų auginimo sąlygų ir priežiūros priemonių.

Sodo salvija yra universalus vaistinis augalas su daugybe privalumų. Jis turi priešuždegiminį, susitraukiančią, lengvai priešgrybelinį ir nuo kosulio veiksmus. Ar norite palengvinti virškinimo sutrikimus, sumažinti aukštą kraujospūdį arba gydyti lėtai gijančias žaizdas, salvija gali jums padėti. Be vaistinių panaudojimų, salvija yra kulinarinis džiaugsmas, pridedant gylį ir aromatą sriuboms, padažams ir įvairiems kitiems patiekalams. Tačiau svarbu laikytis saiko; salvijos lapuose esantis eterinis aliejus gali būti gana stiprus ir gali nuslopinti jūsų patiekalo skonį, jei naudojamas per daug.

Muskatinė salvija, kita vertus, yra populiari pasirinktis alkoholinių gėrimų, tokiais kaip alus ir vynas, prieskoniavimui. Išdžiovinta ji tarnauja kaip kvapnus prieskonis tiek mėsos, tiek vegetariškiems patiekalams. Ji taip pat yra dažna sudedamoji dalis muiluose ir kvepaluose.

Nepamirškite praturtinti savo sodą šiuo universaliosios žolės augalu. Užsisakykite Salvijos sėklas šiandien ir mėgaukitės jų suteikiamais privalumais, nuo vaistinių panaudojimų iki kulinarinių nuotykių. Tai puikus papildymas bet kokiam gėlių lovos išdėstymui, kurį turite omenyje.