• 149.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą
    jums reikia įdėti minimalų užsakymą

Salvia, Sage sėklos

Mūsų sodo parduotuvėje rasite šalavijų sėklų, vaistinių ir labai aromatinių augalų. Mes siūlome sodo šalavijas ir klasterius, kurie naudojami kaip vaistiniai ir prieskoniniai žolės. Mūsų parduotuvėje siūlomos sėklos yra aukštos kokybės ir turi gerą daigumą, nes jos yra tik iš patikrintų šaltinių. Tai garantuoja sėkmingą auginimą, jei, žinoma, išlaikomos tinkamos auginimo sąlygos ir imamasi tinkamų priežiūros priemonių.

Sodo šalavijas yra vertingas vaistinis augalas, kurį galima naudoti įvairiais būdais. Jis teigiamai veikia jūsų kūną, pasireiškia priešuždegiminiu, susilpninančiu, šiek tiek priešgrybeliniu ir anti-kosuliu poveikiu. Jis vartojamas nevirškinimui, hipertenzijos mažinimui, burnos ertmės ir gerklės gargalei arba lėtai gijusioms žaizdoms išgydyti. Sage taip pat vertinama dėl savo skonio ir aromatinių savybių, kaip papildymas sriuboms, padažams ar kitiems patiekalams. Jūs neturėtumėte pernelyg intensyviai jį vartoti, nes eterinis aliejus iš jo lapų skonis kartaus ir gali dominuoti jūsų patiekalo skonyje. Clary šalavijas dažniausiai taiko kvapiųjų medžiagų skoniui, pavyzdžiui, alui ir vynui. Džiovintas grynasis šalavijas yra puikus, aromatinis daugelio mėsos ir vegetariškų patiekalų prieskonis. Jis taip pat pridedamas prie muilų ir kvepalų.

Nedvejokite ir užsakykite šalavijas. Šis vaistinis ir prieskoninis augalas neturėtų būti praleistas iš jūsų sodo. Jis tikrai bus pritaikytas įvairioms gėlių lovos priemonėms.