• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Salvijas sēklas

Izpētiet Salvijas brīnumus mūsu dārza veikalā, kur piedāvājam rūpīgi atlasītu salvijas sēklu izvēli. Mūsu sortiments ietver gan dārza salviju, gan muskušu salviju, kas ir pazīstama gan ar savām medicīniskajām, gan kulīnārijas lietojumprogrammām. Varat būt droši, ka mēs piedāvājam augstas kvalitātes sēklas ar labu dīgšanas spēju, jo tās nāk tikai no uzticamiem piegādātājiem. Tas nodrošina veiksmīgu audzēšanu, protams, ja tiek ievērotas ieteiktās augšanas apstākļu un kopšanas prakses.

Dārza salvija ir daudzpusīgs medicīniskais auglis ar daudzām priekšrocībām. Tai ir pretiekaisuma, saistīšanas, viegli pret sēnītēm un pret klepu īpašības. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties mazināt gremošanas traucējumus, samazināt asinsspiedienu vai ārstēt lēni dziedinošas brūces, salvija palīdzēs jums. Papildus tās medicīniskajiem pielietojumiem salvija ir kulīnārais prieks, pievienojot dziļumu un aromātu zupām, mērcēm un citiem ēdieniem. Tomēr ir svarīgi būt mērenam; salvijas lapu ēteriskais eļļa var būt diezgan stipra un var pārņemt jūsu ēdiena garšu, ja to lieto pārmērīgi.

Muskušu salvija, savukārt, ir populāra izvēle alkoholisko dzērienu, piemēram, alus un vīna, garšošanai. Izžāvēta tā kalpo kā smaržīga garšviela gan gaļas, gan dārzeņu ēdieniem. To bieži izmanto ziepēs un smaržās.

Nepalaidiet garām iespēju savu dārzu papildināt ar šo daudzpusīgo augu. Pasūtiet Salvijas sēklas jau šodien un izbaudiet tās piedāvātās priekšrocības, sākot no medicīniskajiem pielietojumiem līdz kulīnāriem piedzīvojumiem. Tas ir ideāls papildinājums jebkurai ziedu gultnei, ko jūs varat iedomāties.