• 149.00 Tasuta saatmiseks
    peate paigutama minimaalse tellimuse

Salvei seemned

Leiad salvei seemneid, meditsiinilist ja väga aromaatset taime meie aiakauplusest. Pakume aias salvei ja salvei, mida kasutatakse nii ravim- kui ka maitsetaimedena. Meie poes pakutavad seemned on kvaliteetsed ja hea idanevusega, sest need pärinevad ainult tõestatud allikatest. See tagab eduka kasvatamise, tingimusel, et loomulikult säilitatakse nõuetekohased kasvutingimused ja võetakse nõuetekohaseid hooldusmeetmeid.

Aed-salve on väärtuslik ravimtaim, mida saab kasutada mitmel viisil. See mõjutab soodsalt teie keha, näitab põletikuvastast, kokkutõmbavat, kergelt seenevastast ja köha-vastast toimet. Seda kasutatakse seedehäired, hüpertensiooni vähendamiseks, suuõõne ja kõri kurnamiseks või aeglaselt paranevate haavade kuivatamiseks. Salvei hinnatakse ka selle maitse- ja aromaatsete omaduste poolest nagu supid, kastmed või muud toidud. Te ei tohiks seda liigselt kasutada, sest selle lehtedest pärit eeterlik õli maitseb mõru ja võib domineerida teie tassi maitsele. Clary salvei kasutatakse peamiselt lõhna- ja maitselahuse, näiteks õlle ja veini puhul. Kuivatatud merevürk kujutab endast imelist, aromaatset maitseainet paljude liha- ja taimetoitude jaoks. Samuti lisatakse see seebidele ja parfüümidele.

Ärge kartke ja tellige salvei. Seda ravimit ja maitsetaimi ei tohiks oma aias ära jätta. See sobib kindlasti teie lillepeenra erinevatesse korraldustesse.