• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Salvei seemned

Avastage Salvia imesid meie aiapoes, kus pakume hoolikalt valitud salveiseemnete valikut. Meie valikus on nii aiasalvei kui ka hariliku salvei seemned, mida mõlemat tuntakse nende ravim- ja kulinaarsete rakenduste poolest. Võite kindel olla, et meie pakkutavad seemned on kõrge kvaliteediga ja neil on hea idanemisvõime, kuna need pärinevad ainult usaldusväärsetest allikatest. See tagab eduka kasvatamise, eeldusel et järgitakse soovitatavaid kasvutingimusi ja hooldusmeetmeid.

Aiasalvei on mitmekülgne ravimtaim paljude eelistega. Sellel on põletikuvastased, kokkutõmbavad, kergelt seentevastased ja köhasupresseerivad omadused. Kas soovite leevendada seedehäireid, alandada kõrget vererõhku või ravida aeglaselt paranevaid haavu, siis salvei aitab teil. Lisaks sellele on sellel kulinaarsed omadused, lisades sügavust ja aroomi suppidele, kastmetele ja erinevatele teistele roogadele. Siiski on oluline mõõdukus; selle lehtedes olev eeterlik õli võib olla üsna tugev ja võib üle kasutamisel domineerida teie roa maitset.

Teiselt poolt on harilikku salvei sageli valikuline alkohoolsete jookide, nagu õlle ja veini, maitsestamiseks. Kuivatatuna on see suurepärane lõhnav vürts nii liha- kui ka taimetoitudele. Seda lisatakse sageli ka seepidesse ja parfüümidesse.

Ärge jätke kasutamata võimalust oma aeda selle mitmekülgse ürdiga rikastada. Tellige oma salveiseemned täna ja nautige nende toodetavate paljude eeliste, alates ravimite rakendustest kuni kulinaarsete seiklusteni. See on ideaalne lisand igale lillepeenrale, mida võite silmas pidada.