• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Nöörid ja nöörid

Kas otsite endiselt taskukohaseid nööre ja nööpe? Neid saate meie veebipoest lihtsalt osta, kasutades odava kodukohaletoimetamise võimalust. Pakume laia valikut erinevatest materjalidest valmistatud nööre ja nööpe, mis on vajalikud nii kodu- kui ka aiandustöödel.

Teeme endast parima, et ostlemine meie poes oleks teile mugav. Sellepärast oleme loonud kõik alamkategooriad. Kui teate juba, millist tüüpi nööri soovite osta, külastage vastavat jaotist. Puuvillaste nööride alamkategooria sisaldab meie soovitusi tugevate looduslike materjalide nööride kohta. Need nöörid sobivad eriti hästi aiandustöödeks. Kui soovite kasutada muid orgaanilisi nööre, on saadaval veelgi tugevamad kanepi- ja juttnöörid. Soovitame koduse ja aia taimede sidumiseks 25 mm x 100 m juttnööri, 200 m kanepinööri ja 15 m biolagunevat kookosnööri. Looduslik kiud on lõikamisele vastupidavad, kuid ei kahjusta rohelisi, pehmeid ripsmeid, näiteks ronitaimi, kurke või tomateid. Siin pakutavad nöörid töötavad ka looduslike etniliste kaunistustena! Võib-olla vajate ka linast lihanööri. Sarnast tüüpi kvaliteetset toodet, mis on kuumuskindel, looduslik ja lubatud otse toiduga kokkupuutumiseks, leiate ka meie poest. Kui olete huvitatud vastupidavatest sünteetilistest nööridest ja joontest, külastage kategooriat "Riidenöörid". Seal on saadaval PVC-ga kaetud, veekindlad ja päikesele vastupidavad tooted, mis sobivad suurepäraselt pesu kuivatamiseks. Kuid see pole veel kõik! Meie veebipoes on saadaval ka polüpropüleen- ja sisalnöörid taskukohaste hindadega. Vaadake neid: neid tasub alati käepärast hoida, kuna need võivad osutuda kasulikuks erinevates majapidamis- ja aiatöödes. Näiteks valge polüpropüleenist aianöör 300 m - 300 g osutub asendamatuks puude toestamisel, fooliumtunneli konstruktsioonide kinnitamisel või heina sidumisel.

Nagu näete, on meil lai valik nööre ja nööpe erinevateks sündmusteks ning me töötame pidevalt selle laiendamise nimel. Ärge kartke, uurige meie pakkumist ja veenduge, et teil oleks kõik vajalik. Kutsume teid ostlemisreisile rahulolu tagatisega!