• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Auklas un auklas

Vēl joprojām meklējat pieejamas šņores un virves? Jūs varat tos iegādāties mūsu tiešsaistes dārza veikalā, ar papildu priekšrocību - lētu piegādi uz jūsu mājām. Mēs piedāvājam plašu šņoru izvēli, kas izgatavotas no dažādām materiālu sugām un noderēs gan mājas darbiem, gan darbam dārzā.

Mēs pieliekam vislabākos pūliņus, lai iepirkšanās mūsu veikalā būtu ērta jums. Tāpēc esam izveidojuši visas apakškategorijas. Ja jau zināt, kāda veida šņori vai virvi vēlaties iegādāties, apmeklējiet attiecīgo sadaļu. Piemēram, apakškategorijā "Kokvilnas šņores" mēs piedāvājam stipras virves, izgatavotas no dabīgām vielām, kas ir īpaši piemērotas dārza darbiem. Ja vēlaties izmantot citus organiskus šņores, mēs piedāvājam pat vēl izturīgākas kanepju un juteņu virves. Kanepju šņore 25 mm x 100 m, juteņu šņore 200 m un bioloģiski sadalāma kokosu šņore 15 m ir ieteicamas augiem saistīšanai mājās un dārzā. Dabiskais šķiedra ir izturīgs pret griezšanu, bet nenodara kaitējumu zaļajiem, mīkstajiem stumbriem, piemēram, vīnogām, gurķiem vai tomātiem. Šeit piedāvātie šņores var izmantot arī kā dabiskas, etniskas dekorācijas! Jums varētu būt vajadzīga arī linu ceļvedis. Jūs varēsiet iegādāties augstas kvalitātes produktu - izturīgu pret karstumu, dabisku un atļautu tiešai saskarei ar pārtiku - arī mūsu veikalā. Ja jūs interesē izturīgas sintētiskas virves un virves, apmeklējiet sadaļu "Drēbju virves". Tur ir pieejami ļoti izturīgi PVC pārklāti, ūdensizturīgi un saulesstaru izturīgi produkti veļas izžūšanai. Bet tas vēl nav viss! Mūsu tiešsaistes veikalā ir arī pieejami polipropilēna un sisala šņores par pieņemamām cenām. Pārbaudiet tos: ir vērts tos vienmēr turēt pie rokas, jo tie var noderēt dažādās mājsaimniecības un dārza darbos. Piemēram, baltā polipropilēna dārza šņore 300 m - 300 g izrādās nenovērtējams stādīšanas koksni vai balējuma sienu veidošanai.

Kā redzat, mums ir plašs šņoru un virves piedāvājums dažādām vajadzībām, un mēs pastāvīgi strādājam, lai to paplašinātu. Nešaubieties, izpētiet mūsu piedāvājumu un pārliecinieties, ka jums ir viss nepieciešamais. Mēs aicinām jūs veikt pirkumu ar mūsu apmierinātības garantiju!