• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Virvės ir virvelės

Ar vis dar ieškote prieinamų virvės ir virvės? Juos galite įsigyti mūsų internetinėje sodo prekybos parduotuvėje, su papildoma pigia pristatymu namo. Siūlome platų skirtingų medžiagų pagamintų virvių pasirinkimą, kurie reikalingi tiek namų ūkio darbams, tiek sodininkystei.

Stengiamės, kad apsipirkimas mūsų parduotuvėje būtų jums kuo patogesnis, todėl sukūrėme visus subkategorijas. Jei jau žinote, kokios rūšies virvę norite įsigyti, apsilankykite atitinkamoje skiltyje. Medvilninės virvės subkategorija apima mūsų pasiūlymus stiprioms virvėms iš natūralių medžiagų. Šios virvės ypatingai tinka sodininkystei. Jei norite naudoti kitas organines virves, čia taip pat yra dar tvirtesnių kanapių ir jutos virvių variantų. Kanapių virvė 25 mm x 100 m, jutos virvė 200 m ir biodegraduojanti kokosų virvė 15 m rekomenduojamos augalams surišti namuose ir sode. Natūralus pluoštas atsparus pjovimui, tačiau nepažeidžia žalių, minkštų vyšnių, agurkų ar pomidorų ūglių. Čia siūlomos virvės taip pat gali būti naudojamos kaip natūralios etninės dekoracijos! Jums taip pat gali prireikti lininės mėsos virvės. Šio tipo aukštos kokybės produktą, kuris yra atsparus šilumai, natūralus ir leidžiamas tiesioginiam kontaktui su maistu, galite įsigyti mūsų parduotuvėje. Jei esate ieškote tvirtų sintetinių virvių ir linijų, apsilankykite skiltyje "Drabužių linijos". Ten rasite ypatingai tvirtus PVC danga padengtus, vandeniui atsparius ir saulės spinduliams atsparius produktus, puikiai tinkančius drabužių džiovinimui. Bet tai dar ne viskas. Mūsų internetinėje parduotuvėje taip pat yra polipropileno ir sisalinių virvių už prieinamas kainas. Patikrinkite juos: verta juos turėti visada po ranka, nes jie gali prireikti įvairiuose namų ūkio ir sodininkystės darbuose. Pavyzdžiui, baltas polipropileninis sodo virvė 300 m - 300 g nepakeičiamas sodininkams dirbant su medžiais, pritvirtinant folijos tunelio konstrukcijas arba šieno juostomis.

Kaip matote, turime platų virvių ir virvių pasirinkimą įvairioms progoms, ir nuolat stengiamės jį išplėsti. Nepabarkite, patikrinkite mūsų pasiūlymą ir įsitikinkite, kad turite viską, ko jums reikia. Kviečiame jus apsipirkti su mūsų patenkinimo garantija!

1.75
2.22
2.46
2.46
2.46
2.79
2.82
3.39
3.39
3.50
3.51
3.62
3.62