• 149.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą
    jums reikia pateikti minimalų užsakymą

Virvės ir virvelės

Ar vis dar ieškote siūlomų virvių ir virvelių? Juos galite įsigyti mūsų parduotuvėje pigiai pristatydami į namus. Mes siūlome platų virvių, pagamintų iš skirtingų medžiagų, pasirinkimą, kuris būtinas tiek namuose, tiek darže.

Mes dedame visas pastangas, kad apsipirkimas mūsų parduotuvėje būtų jums patogus. Štai kodėl mes sukūrėme visas pakategores. Jei jau žinote, kokią virvę norėtumėte įsigyti, apsilankykite atitinkamame skyriuje. Medvilninių virvių subkategorijoje yra mūsų pasiūlymai apie tvirtas virves, pagamintas iš natūralių medžiagų. Šios virvės ypač tinka sodo darbams. Jei norite naudoti kitas organines gijas, yra dar tvirtesnių kanapių ir džiuto virvių. Augalams surišti namuose ir sode rekomenduojama džiuto virvelė 25 mm x 100 m, kanapių virvė 200 m ir biologiškai skaidoma kokoso virvelė 15 m. Natūralus pluoštas yra atsparus kirpimui, tačiau nepakenkia žalių, minkštų šliaužtinukų, agurkų ar pomidorų ūgliams. Čia siūlomos virvės taip pat veiks kaip natūralios, etninės papuošalai! Jums taip pat gali prireikti lininės mėsinės virvės. Aukščiausios kokybės tokio tipo produktą - atsparų karščiui, natūralų ir leidžiamą tiesioginiam sąlyčiui su maistu - gausite ir mūsų parduotuvėje. Jei jus domina patvarios sintetinės virvės ir virvės, apsilankykite Drabužių linijų kategorijoje. Į juos buvo surinkti labai patvarūs, PVC dengti, vandeniui ir saulės spinduliams atsparūs gaminiai, puikiai tinkantys skalbiniams pakabinti. Tai dar ne viskas. Mūsų internetinėje parduotuvėje taip pat yra polipropileno ir sizalio virvių už prieinamą kainą. Patikrinkite juos: verta juos visą laiką turėti po ranka, nes jie gali būti naudingi atliekant įvairius buities ir sodo darbus. Baltoji polipropileno sodo virvė 300 m - 300 g pasirodė nepakeičiama statant medžius, tvirtinant folijos tunelio konstrukciją ar balinant šieną.

Kaip matote, turime platų virvelių ir virvelių pasirinkimą įvairioms progoms ir nuolat stengiamės ją išplėsti. Nedvejodami, peržiūrėkite mūsų pasiūlymą ir įsitikinkite, kad turite viską, ko jums reikia. Kviečiame jus į apsipirkimo kelionę su pasitenkinimo garantija!