Çim kenarları

Çim kenarları, çim kenarlarını kolayca işaretlemenizi sağlayan düşük çitlerdir. Diğer bitkileri aşırı çim yayılmasından korurlar, süslü görünürler, dayanıklı ve ekonomiktirler. Mağazamızda satın alabileceğiniz tüm çim kenarlarına rekabetçi fiyatlarla göz atın - sizi teklifimize göz atmaya davet ediyoruz.

“Border” siyah 4.8 m çim kenar, dayanıklılığı, işlevselliği ve kolay montajı bir araya getirir. Genç ağaçları çim, çiçeklik veya sebze sınırından ayırmak istiyorsanız, bu ürünü seçin. Daha uzun, süs modelleri daha iyi isterseniz, "Bahçe Hattı" sipariş edin 10-m Çim kenar - pişmiş toprak veya kahverengi renk çim kaldırım. Bu çekici kaldırım, her kompozisyona pastoral ve zarif bir not ekleyecektir. Ayrıca aşırı büyüyen çim için sağlam bir bariyer oluşturur ve neredeyse 10 cm boyunda olduğundan, alçak, geniş, sürünen çalıları da çevreleyebilirsiniz. Bahçe mağazamızda bulunan tüm kenar kenarları, dış mekanda kullanıma yönelik, dona, neme ve güneş ışığına dayanıklı malzemelerden yapılmıştır. Bu ürünler yıllarca size hizmet etmek için üretilmiştir!

Estetik, özenle bitirilmiş, dayanıklı çim kenarlarını sipariş etmenizi öneririz. Online mağazamızda herkes için uygun fiyatlarla bu ürünlerin geniş bir seçimini bulacaksınız. Daha yakından bakın, seçin, tek bir tıklama ile satın alın ve hızlı teslimatı bekleyin. Garden Seeds Market'te alışveriş yapmak her zaman eğlencelidir!