Diğer çim bakım ürünleri

Çimenlerin kurulması ve bakımı için gerekli ürünlerin toplandığı kategoriye hoş geldiniz. Çimenler için uygun aksesuarları ve koruma maddelerini rekabetçi fiyatlarla burada bulabilirsiniz. Birinci sınıf kaliteyi seçin ve çiminizin daha süslü olması için daha neler yapabileceğinizi görün!

Bir çim kurmaya yeni karar verdiyseniz veya çiminizin kapsamlı bir gençleşmeye ihtiyacı varsa, 50 litrelik büyük bir pakette Hedef çim toprağı satın alın. Üstün kaliteli fen ve orta torfun bu verimli karışımı, otların sağlıklı ve bol miktarda çimlenmesine izin veren maddelerle zenginleştirilmiştir. Ayrıca mağazamızda etkili herbisitler bulacaksınız. Bu ürün yelpazesi çimlerinizdeki yabani otlardan kurtulmanızı sağlayacaktır. Diğerlerinin yanı sıra, kökleri de dahil olmak üzere yabani otları tamamen yok eden Mniszek Ultra 070EW bitki koruma maddesini öneriyoruz. Bu alt kategoride mevcut olan tüm ürünler, çimin zarar görmesi riski olmadan çimler üzerinde güvenle kullanılabilir. Ürün adının üzerine tıklayın ve ne ile savaştığını öğrenmek için açıklamasını okuyun. Kanıtlanmış başka çim herbisitleri arıyorsanız, test edilen bitki koruma maddelerinin en geniş seçimini bulabileceğiniz Böcekler, haşere, hastalık ve yabani ot koruma bölümünü ziyaret edin.

Çim kurmak ve bakımını yapmak fazla çaba gerektirmez ve pahalı olmamalıdır! Nefes kesen sonuçlar getirme çabalarınız için çim bakım ürünleri seçimimizden yararlanın. Ücretsiz eve teslim ile hızlı ve kolay bir şekilde uygun fiyatlarla satın alın!