Eğlence ve spor alanları için çim tohumları

Eğlence ve spor alanları için çim tohumları, en zorlu türlerin ve spor sahaları ve çocuk oyun alanları için mükemmel şekilde uygun olan çim tohumu seçimlerini içerir. Sonsuz bir çime ihtiyacınız varsa, doğru yere geldiniz!

Bu alt kategori, yaygın olarak yayılan ve güçlü kök sistemleri geliştiren çim tohumu seçimlerini kapsar. Sık sık biçmeye karşı mükemmel tolerans sayesinde, Planta'nın işlenmesine dirençli Super Wembleyka çim çimi, spor sahalarında ekim için mükemmel bir seçimdir. Aynı üreticiden gelen ağır kullanıma ve yakın biçime dayanıklı Golf çimleri benzer şekilde yüksek kalite ve kullanışlı özellikler gösterir. İdeal olarak sıkıştırılmış, hatta parlak yeşil bir çim büyüyeceksiniz - tıpkı en ünlü golf sahalarındaki yeşilliklerde görebileceğiniz gibi - bu seçimden. Olimpia - Target'un sık kullanılan sahaları için çim tohumu seçimi, mekanik hasardan sonra neredeyse eşsiz rejenerasyon kabiliyeti de gösterir. Öte yandan, ailenizin dinleneceği ve rahatlayacağı bir ev bahçesi için tohum karışımı arıyorsanız, sık kullanılan siteler için Trawnik Polski Sport hile yapar. Bu çim tohumunun büyük paketlerini çevrimiçi mağazamızda son derece uygun fiyatlarla bulacaksınız. Diğer tekliflerimize de göz atın. Biz küçük reklam büyük paketlerde çeşitli çim tohumları geniş bir seçim var. Bu nedenle mağazamızda aradığınız çim çözümünü bulacağınızdan eminiz.

Garden Seeds Market, eğlence ve spor alanları için hem çevrimiçi hem de posta siparişi başına rekabetçi fiyatlarla çim tohumu sunmaktadır. Uygun fiyatlı eve teslim ile çim tohumu seçin ve sipariş edin, gerisini biz hallederiz. Üstün kalite ana özelliklerimizdir. Sizi tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir alışveriş turuna davet ediyoruz!

"Boiskowa BIS" (Spor alanı) çim tohumu karışımı - 1 kg - -10%
165.34 183.72
Promosyon biter
Çim kalınlaştırıcı spor çim Substral - 1 kg - -10%
318.55 353.97
Promosyon biter
Çim tohumu karışımı - Gazon Premium - 1 kg - -10%
327.41 363.79
Promosyon biter
Çim tohumu karışımı - Sport Premium - 1 kg - -10%
369.93 411.03
Promosyon biter
Çim kalınlaştırıcı spor çim Substral - 3 kg - -10%
888.34 987.03
Promosyon biter
"Boiskowa BIS" (Spor alanı) çim tohumu karışımı - 5 kg - -10%
1,148.59 1,276.21
Promosyon biter