• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Zāliena malas

Mājaslapas maliņi ir zemas žogs palīdz skaidri noteikt jūsu zāliena malu. Tie ne tik ir funkcionali, bet arī estētiski pievilcīgi. Tie novērš liekas zāliena augšanu, aizsargājot citas augus un uzlabojot jūsu dārza kopējo izskatu. Šie maluņi ir izturīgi, draudzīgi budžetam un pieejami plašā klāstā par konkurētspējīgām cenām mūsu veikalā. Aicinām jūs pārlūkot mūsu izvēli un atrast perfektu atbilstību jūsu dārzam.

Mūsu melnais 4,8 metru žogs "Border" ir lielisks piemērs izturības, funkcionalitātes un vieglas uzstādīšanas kombinācijai. Tas ir ideāli piemērots jaunu koku atdalīšanai no jūsu zāliena, puķu dobēm vai dārza gultņiem un ir lielisks izvēle. Tiem, kas meklē augstākas, dekoratīvākas opcijas, varat pasūtīt 10 metru "Garden Line" žogu - pieejams terakotas vai brūnā krāsā. Šis pievilcīgais žogs pievienos idillisku un eleganti pārdomu katram dārza kompozīcijai un vienlaikus veidos stingru barjeru pret zāliena izplatīšanos. Ar gandrīz 10 cm augstumu tas ir piemērots arī zemu, izplatītu krūmu apkārt. Visi mūsu pieejamie maluņi, kas pieejami Garden Seeds Market, izgatavoti no materiāliem, kas speciāli izstrādāti izmantošanai āra apstākļos, izturīgi pret salnu, mitrumu un saules gaismu. Šie produkti ir izstrādāti, lai kalpotu jums daudzus gadus!

Mēs aicinām jūs pasūtīt estētiskus, rūpīgi izgatavotus un izturīgus maluņus. Mūsu tiešsaistes veikalā jūs atradīsiet plašu šādu produktu izvēli par pieņemamām cenām. Uzmanīgi izvēlieties, veiciet pirkumu viegli un izbaudiet ātru piegādi. Iepirkšanās Garden Seeds Market vienmēr ir patīkama pieredze!