• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Muru servad

Muruniidukil aitavad madalad aiad teil selgelt määratleda muru servad, mis ei ole mitte ainult funktsionaalsed, vaid ka esteetiliselt meeldivad. Need takistavad liigse muru kasvu, kaitsevad teisi taimi ja parandavad teie aia üldist välimust. Need aiad on vastupidavad, taskukohased ja saadaval laias valikus konkurentsivõimeliste hindadega meie poes. Kutsume teid uurima meie valikut ja leidma oma aiale ideaalse sobivuse.

Meie "Border" must 4,8 meetri pikkune muruaed on suurepärane näide vastupidavuse, funktsionaalsuse ja lihtsa paigaldamise ühendamisest. See on ideaalne valik noorte puude eraldamiseks murust, lillepeenardelt või köögiviljapeenardelt ning see on suurepärane valik. Kõrgemate ja dekoratiivsemate variantide otsijatele on saadaval "Garden Line" 10-meetrine muruaed terrakota või pruuni värviga. See atraktiivne aed lisab igale aiakompositsioonile idüllilise ja elegantse puudutuse ning moodustab samal ajal tugeva takistuse liigse muru levimise vastu. Peaaegu 10 cm kõrgusena sobib see ka madalate ja laialivalguvate põõsaste ümberpaigutamiseks. Kõik meie aiad on saadaval aiandusseemnete turul, on valmistatud spetsiaalselt välitingimustes kasutamiseks mõeldud materjalidest, mis on vastupidavad külmale, niiskusele ja päikesevalgusele. Need tooted on mõeldud teile mitme aasta jooksul teenima!

Kutsume teid tellima esteetilisi, hoolikalt valmistatud ja vastupidavaid muruaedu. Meie veebipoest leiate taskukohaste hindadega laia valiku selliseid tooteid. Vaadake lähemalt, valige oma lemmik ja ostke lihtsalt. Lisaks nautige kiiret kohaletoimetamist. Aiandusseemnete turul ostlemine on alati nauditav kogemus!