• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Muud muruhooldustooted

Tere tulemast kategooriasse "Muud muruhooldustooted", kus leiate kõik vajalikud tooted tervisliku muru rajamiseks ja hooldamiseks. Siin pakume laia valikut kasulikke tarvikuid ja kaitsevahendeid konkurentsivõimeliste hindadega. Valige tipptasemel kvaliteet ja avastage, kuidas saate oma muru veelgi kaunimaks muuta!

Kui plaanite rajada uut muru või vajab olemasolev muru põhjalikku uuendust, kaaluge meie sihitud murumaagi ostmist 50-liitrises rikkalikus pakendis. See kvaliteetne segu peenest turbast ja keskmisest turbast on rikastatud toitainetega, mis soodustavad elujõulist ja tervislikku muru kasvu. Lisaks pakub meie pood valikut tõhusaid herbitsiide. Need tooted on spetsiaalselt formuleeritud umbrohu efektiivseks eemaldamiseks teie murult. Eriti soovitame Mniszek Ultra 070EW, võimsat herbitsiidi, mis hävitab umbrohu täielikult, kaasa arvatud juured. Olge kindel, et kõik selle alamkategooria tooted on ohutud kasutamiseks murul ega kahjusta teie muru. Klõpsake lihtsalt tootenime, et lugeda selle üksikasjalikku kirjeldust ja teada saada, milliseid konkreetseid umbrohtusid see mõjutab. Ja kui otsite rohkem tippklassi muru herbitsiide, ärge unustage külastada meie osakonda "Putukate, kahjurite, haiguste ja umbrohu kaitse" laia valiku usaldusväärsete taimede kaitsvate vahenditega.

Väga efektiivse muru loomine ja hooldamine ei pea olema töömahukas ega kulukas! Silmapaistvate tulemuste saavutamiseks minimaalse pingutusega uurige meie muruhooldustoodete valikut. Saate kiiresti, lihtsalt ja taskukohaselt osta, lisaks tasuta kodusele kohaletoimetamise mugavusele!

11.13
19.60
87.53