• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Mājas augu mēslojums

Mājas augu mēslojumi pieder mūsu Mēslojumu nodaļas zvaigžņu kategorijām. Šeit ir vieta, kur mēs esam apkopojuši produktus, kas veltīti populārākajiem podu augiem. Šeit jūs atradīsiet vislabākās un efektīvākās mēslojumus orhidejām, papardēm, figmedžiem, pārslu, palmas, jukām, dracēnam, kaktusiem un zamio-kulkasiem.

Ja meklējat profesionālu citrusaugu vai bonsai mēslu vai pat kaut ko eksotiskāku saviem augiem, jūs to noteikti atradīsiet šeit par pieņemamu cenu. Mēs piedāvājam plašu izvēli no izcilām mājas augu mēslojumiem, it īpaši tiem, kas zied, piemēram, kalanšu, ciklāmi, Āfrikas vijoles, antūrijas, Spathiphyllum (miera lilija) un Schlumbergera (Ziemassvētku kaktuss).

Arī balkona augi, piemēram, begonijas, pelargonijas, petūnijas, fukasijas, impatiens un citi ziedoši skaistumi, var tikt apstrādāti ar šiem produktiem. Izmēģiniet mūsu koncentrēto šķidro minerālmēslu Fruktovit mājas un balkona augiem, kas veicina ziedēšanu, gatavu lietošanai Pump Sprayer mēslojumu ziedošiem augiem no Zielony Dom vai Agrecol Plantacote balkona un mājas augiem granulu formā ar lēnu atbrīvošanos. Šie minerālmēsli nodrošina visu mājas augu vajadzības attiecībā uz makro un mikroelementiem. Pateicoties tiem, šogad jūsu zaļie draugi izaugs daudz bagātīgāk!

Mums ir arī barība un mēslojumi augiem ar dekoratīvām lapām: Compo Green Plants mēslojums, Agrecol Chlorosis Relief mēslojums, lai novērstu lapu izbalēšanu un dzeltenumu, Substrals Fern and Green Plant mēslojums un daudzi citi izcilie produkti no zināmiem zīmoliem. Mēs iesakām uzturvielas "Siła Natury" no Target, Biosept Aktiv Target, Compo Orchid Power un Agrecol Florum Strong ērtā aplikatorā.

Apskatiet mūsu mēslojuma pildspalvas un šķautnes, kuras var uzklāt ik pēc 3 līdz 6 mēnešiem. Šī mēslojuma forma ir lieliska tiem, kuri aizmirst vai ir aizņemti. Izpētiet mūsu virtuālo veikalu, un jūs noteikti atradīsiet produktu, kas atbilst jūsu vajadzībām. Mēs padarām pareizu augu kopšanu daudz vienkāršāku. Pārliecinieties paši!