• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Kodused taimeväetised

Kodu taimede väetised kuuluvad meie Väetise osakonna lipulaevade hulka. Siin on koht, kus oleme kogunud tooted, mis on pühendatud kõige populaarsemate potitaimede hooldamisele. Siit leiate parimad ja tõhusaimad väetised orhideedele, sõnajaladele, viigipuudele, luuderohule, palmidele, jucale, draakonipuudele, kaktustele ja zamiokulkastele.

Kui otsite professionaalset tsitruseliste või bonsai väetist või isegi midagi eksootilisemat oma taimedele, leiate selle kindlasti siit taskukohase hinnaga. Pakume laia valikut suurepäraseid kodutaimede väetisi, eriti neile, mis õitsevad, näiteks kalanchoe, tsüklamenid, Aafrika kannikesed, antuuriumid, Spathiphyllum (rahu liilia) ja Schlumbergera (jõulukaktus).

Samuti saate neid tooteid kasutada rõdutaimede, nagu begooniate, pelargoonide, petuuniate, fuksiate, impatienside ja teiste õitsevate iluduste hooldamiseks. Proovige meie vedelat kontsentreeritud Fruktovit mineraalväetist kodu- ja rõdutaimedele, mis soodustab õitsemist, valmistanud kasutamiseks Zielony Dom Pump Sprayer õitsevatele taimedele või Agrecol Plantacote rõdu- ja kodutaimede väetist aeglaselt vabastavate graanulitena. Need mineraalväetised katab kõik kodutaimede vajadused makro- ja mikrotoitainete osas. Tänu neile kasvavad teie rohelised sõbrad sel aastal palju rohkem!

Meil on ka mõned toidu- ja väetisetooted taimedele, mis toodavad dekoratiivset lehestikku: Compo Green Plants väetis, Agrecoli Chlorosis Relief väetis lehtede tuhmumise ja kollasuse vastu, Substrali sõnajalgade ja roheliste taimede väetis ning paljud teised suurepärased tooted tuntud kaubamärkidelt. Soovitame toitaineid "Siła Natury" (Looduse jõud) Targetilt, Biosept Aktiv Target, Compo Orchid Power ja Agrecoli Florum Strong mugavas aplikaatoris.

Vaadake meie väetise pulkasid ja tüükaid, mida saab kanda iga 3 kuni 6 kuu tagant. See väetamisviis on ideaalne kõigile, kes unustavad ja on kiire ajakavaga. Sirvige meie virtuaalset poodi ja leiate kindlasti toote, mis vastab teie vajadustele. Me teeme õige taimehoolduse palju lihtsamaks. Vaadake ise!