• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Namų augalų trąšos

Namų augalų trąšos priklauso mūsų Trąšų skyriaus vėliavinių kategorijų grupei. Tai vieta, kur mes esame sugrupavę produktus, skirtus rūpintis populiariausiomis sodo gėlėmis. Čia galite rasti geriausias ir efektyviausias trąšas orchidejoms, papartims, figmedžiams, pušavams, palmėms, jukoms, dracenoms, kaktusams ir zamio-kulkasams.

Jeigu ieškote profesionalių citrusinių arba bonsų trąšų arba net ko nors egzotiškesnio savo augalams, tikrai tai rasite čia už prieinamą kainą. Siūlome platų puikių namų augalų trąšų pasirinkimą, ypač tų, kurios žydi, tokių kaip kalanchė, ciklamenai, afrikos vijolės, anturiumai, spathiphyllum (ramybės lelija) ir schlumbergera (kalėdinis kaktusas).

Taip pat galite gydyti balkono augalus, tokius kaip begonijos, geranijos, petunijos, fukasijos, impatiens ir kitos žydinčios grožybės šiais produktais. Išbandykite skystos koncentruotos Fruktovit Mineral trąšos namų ir balkono augalams, skatinančios žydėjimą, paruoštą naudoti Pump Sprayer trąšą žydinčioms gėlėms iš Zielony Dom arba Agrecol Plantacote balkono ir namų augalų trąšą granulėmis lėtu išleidimu. Šios mineralinės trąšos padengia visus namų augalų poreikius, įskaitant makro ir mikroelementus. Dėka jų jūsų žalieji draugai šiais metais augs gausiau!

Taip pat turime maisto ir trąšų augalams, kurie turi dekoratyvų lapą: Compo Green Plants trąšas, Agrecol Chlorosis Relief trąšas nuo nulipusių ir geltonų lapų, Substral papartims ir žaliems augalams skirtas trąšas bei daug kitų puikių produktų iš žinomų prekės ženklų. Rekomenduojame mitybos medžiagas, tokius kaip "Siła Natury" (Gamtos jėga) iš Target, Biosept Aktiv Target, Compo Orchid Power ir Agrecol Florum Strong patogiu aplikatoriumi.

Pažiūrėkite į mūsų trąšos lazdeles ir spyglius, kuriuos galima taikyti kas 3–6 mėnesius. Ši trąšų forma puikiai tinka tiems, kurie linkę pamiršti arba turi daug darbų. Naršykite mūsų virtualią parduotuvę, ir tikrai rasite produktą, atitinkantį jūsų poreikius. Mes darome teisingą augalų priežiūrą daug paprastesnę. Įsitikinkite patys!

5.40
5.55
5.65