• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Mēslojums

Lai jūsu dārzs ziedētu daudzkrāsaini, lepotos ar smaragdzaļu zālienu un sniegtu bagātīgu ražu, jums būs nepieciešami atbilstoši mēslojumi. Mūsu tiešsaistes dārza veikals piedāvā augstas kvalitātes produktus Mēslojumu kategorijā no vadošajiem vietējiem un starptautiskiem ražotājiem, piemēram, Agrecol, Biopon, Florovit, Substral, Target un Zielony Dom. Mūsu labi organizētās apakškategorijas atvieglo pareizā produkta atrašanu.

Bioloģiskās audzēšanas cienītājiem mūsu Komposta un Mēslojuma nodaļas ir neatņemamas. Šeit jūs atradīsiet kompostētājus, komposta uzlabošanas piedevas un ekonomiskus sausa granulēta govs, aitas, zirga un vistu mēslojuma iepakojumus. Turklāt piedāvājam dažādus mikorīzas inokulantus rožēm, skuju kokiem, ērkšķu krūmiem, purviem, zālieniem un sēnēm. Ātri un efektīvi barojiet savus augus ar mūsu mēslojuma nūjiņām ziedošiem un zaļiem augiem, dārzeņiem un garšaugiem, kā arī ar mēslojuma tabletēm. Ja interesējaties par ziedošu augu, krūmu un koku vairošanu, izmantojot stādus un spraudeņus, mūsu Sakņu pulveru un Podēšanas vaska nodaļa ir būtiska. Neizlaidiet mūsu plašās Sauso un Šķidro mēslojumu kategorijas, kas ietver profesionāla līmeņa mēslojumus dārzeņiem un augļiem, nodrošinot bagātīgu, augstas kvalitātes ražu, kā arī rotājumu kokiņiem, krūmiem un labākajiem mellenēm paredzētus mēslojumus. Mums ir arī skuju koku mēslojumi, lai novērstu adatu brūnēšanu un uzlabotu augu dzīvotspēju, kā arī rožu un rododendru papildinājumi, kas veicina ziedēšanu. Mūsu klāstā ietilpst vienas sastāvdaļas mēslojumi dārzkopības profesionāļiem un vispārējie produkti iesācējiem un hobi fermeriem. Augsnes skābēšanas piedevas, dolomīts un kaļķis mēslošanai un balināšanai arī ir pieejami.

Tas ir tikai neliels daļa no mūsu plašā klāsta. Iepazīstieties ar mūsu piedāvājumiem un izbaudiet ietaupījumus, pateicoties mūsu pieejamajām cenām. Detalizēti produktu apraksti sniedz visu nepieciešamo informāciju. Mēs sirsnīgi aicinām jūs pārlūkot un iepirkties Garden Seeds Market!