• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Väetised

Selleks, et teie aed õitseks värvide külluses, uhkeldaks smaragdrohelise muruga ja annaks rikkaliku saagi, vajate sobivaid väetisi. Meie veebipõhine aianduskauplus pakub kvaliteetseid tooteid Väetiste kategoorias juhtivatelt kodumaistelt ja rahvusvahelistelt tootjatelt nagu Agrecol, Biopon, Florovit, Substral, Target ja Zielony Dom. Meie hästi organiseeritud alamkategooriad teevad õige toote leidmise lihtsaks.

Orgaanilise kasvatamise huvilistele on meie Komposti ja Sõnniku osakonnad hädavajalikud. Siit leiate kompostrid, komposti parandavad lisandid ja ökonoomsed pakid kuivatatud graanulitega lehma, lamba, hobuse ja kana sõnnikust. Lisaks pakume mitmesuguseid mükoriisa inokulante roosidele, okaspuudele, kanarbikutele, nõmmedele, murule ja seentele. Toitke taimi kiiresti ja tõhusalt meie väetisepulkadega õitsvatele ja rohelistele taimedele, köögiviljadele ja ürtidele, samuti väetisetablettidega. Kui olete huvitatud õistaimede, põõsaste ja puude paljundamisest seemikute ja pistikutega, on meie Juurdumispulbrite ja Pookimisvaha osakond hädavajalik. Ärge jätke kasutamata meie laiahaardelisi Kuiv- ja Vedelväetiste kategooriaid, mis sisaldavad professionaalseid väetisi köögiviljadele ja puuviljadele, tagades rikkaliku, kõrgekvaliteedilise saagi, samuti dekoratiivpuudele, põõsastele ja parimatele mustikaväetistele. Meil on ka okaspuude väetised, et vältida okaste pruunistumist ja tõsta taimede elujõudu, samuti rooside ja rododendronite lisandid, mis stimuleerivad õitsemist. Meie valikusse kuuluvad ühekomponendilised väetised aednikuprofessionaalidele ja universaalsed tooted algajatele ja hobiaednikele. Samuti on saadaval pinnase hapestamise lisandid, dolomiit ja lubi väetamiseks ja lubjaga katmiseks.

See on vaid väike osa meie laiast valikust. Tutvuge meie pakkumistega ja nautige säästmist meie taskukohaste hindadega. Üksikasjalikud tootekirjeldused annavad teile kogu vajaliku teabe. Olete südamest oodatud sirvima ja ostlema Garden Seeds Marketis!