• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Trąšos

Norint, kad jūsų sodas žydėtų įvairiaspalviais žiedais, didžiuotųsi smaragdine veja ir duotų turtingą derlių, jums reikės tinkamų trąšų. Mūsų internetinėje sodininkystės parduotuvėje siūlome aukščiausios kokybės produktus Trąšų kategorijoje iš pirmaujančių vietinių ir tarptautinių gamintojų, tokie kaip Agrecol, Biopon, Florovit, Substral, Target ir Zielony Dom. Gerai suorganizuotos mūsų subkategorijos padeda lengvai rasti tinkamą produktą.

Ekologinės auginimo mėgėjams mūsų Komposto ir Mėšlo skyriai yra būtini. Čia rasite kompostavimo dėžes, kompostą gerinančius priedus ir ekonomiškas sauso granuliuoto karvės, avies, arklų ir vištų mėšlo pakuotes. Be to, siūlome įvairių miokorizinės skiepijimo medžiagų rožėms, spygliuočiams, erikoms, pelkėms, vejos žolėms ir grybams. Greitai ir efektyviai pamaitinkite savo augalus mūsų trąšų lazdelėmis gėlių ir žaliųjų augalų, daržovių ir prieskonių augalų, taip pat trąšų tabletėmis. Jei domitės žydinčių augalų, krūmų ir medžių dauginimu per sodinukus ir auginius, mūsų Šaknų miltelių ir Persodinimo vaško skyrius yra būtinas. Nepraleiskite mūsų išsamių Sausų ir Skystų Trąšų kategorijų, kuriose yra profesionalaus lygio trąšų daržovėms ir vaisiams, užtikrinančių turtingą, aukštos kokybės derlių, taip pat trąšų dekoratyviniams medžiams, krūmams ir geriausioms mėlynių trąšoms. Taip pat turime spygliuočių trąšų, kad būtų išvengta spyglių parudavimo ir augalų gyvybingumo skatinimo, taip pat rožių ir rododendrų papildų, skatinančių žydėjimą. Mūsų asortimente yra vienkomponenčių trąšų sodininkystės profesionalams ir universaliosios produktai pradedantiesiems ir hobi fermų ūkininkams. Taip pat siūlome dirvožemio rūgštingumą didinančius priedus, dolomitą ir kalkes tręšimui ir baltinimui.

Tai tik nedidelė dalis mūsų plataus asortimento. Atraskite mūsų pasiūlymus ir mėgaukitės sutaupymais dėl mūsų prieinamų kainų. Išsamūs produkto aprašymai suteikia visą reikalingą informaciją. Maloniai kviečiame naršyti ir apsipirkti mūsų „Garden Seeds Market“!

2.59