• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Vaisių trąšos

"Trąšos vaisiams" yra kategorija, kuri apima visus mūsų asortimento produktus, skirtus sodininkams ir daržininkams, kurie augina vaismedžius, krūmus ir uogas mažesniame mastu. Čia galėsite rasti profesionalius mineralinius trąšas papildyti braškoms, šaltalankiams, mėlynėms, serbentams, avietėms, vynuogių ir pomidorams.

Tems, kurie vertina efektyvius ir ilgaamžius produktus, tikrai rekomenduojame peržiūrėti mūsų pasirinkimą ilgesniam naudojimui skirtų trąšų. "Target" ilgaamžė ir efektyviausia mėlynės trąša tiekia krūmams maistinių medžiagų šešių mėnesių laikotarpiui po pateikimo, apsaugodama mėlynes nuo įvairių mitybos trūkumų.

Jei tik pradedate savo nuotykius augindami mėlynes ir kitas augalus, reikalaujančias rūgščios dirvos, apsvarstykite "Florovit" trąšos naudojimą mėlynėms ir kitoms acidofilinėms augalams. Ta pati prekės ženklas taip pat siūlo puikią pomidorų ir paprikų trąšą, taip pat braškių ir šaltalankių trąšą, užtikrinančią didelį derlių iš didelių, skanių vaisių. Be to, siūlome "Target" vynuogių trąšą su mikroelementais ir "Agrecol" vynuogių, serbentų, aviečių ir juodųjų serbentų trąšą. Jei ieškote universalios priemonės, pasirinkite "Target" vaismedžių ir krūmų trąšą.

Rekomenduojame "Target" pomidorų ir agurkų trąšą, dabar prieinamą dideliuose paketuose už puikia kainą, visiems daržininkams, norintiems sukurti mažą daržą. Mūsų aplinkai draugiškos trąšos braškoms, vynuogėms, kitoms vaisių krūmų, žolelėms, pomidorams, agurkams ir mėlynėms yra mūsų pasiūlymo dalis tiems, kurie palaiko balansuotą augalų papildymą organinėmis trąšomis ir priedais.

Ar norėtumėte sužinoti daugiau? Maloniai kviečiame ištirti mūsų produktus ir perskaityti jų išsamią aprašymą. Ten rasite patarimų, kaip pasirinkti puikias vaisių trąšas. Užsakykite, palaukite pristatymo ir pradėkite tręšti savo sodą geriausiais rinkoje esančiais produktais. Garantuojame gausų derlių!

9.45