• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Augļu mēslojums

"Augļu mēslojums" ir kategorija, kas ietver visus produktus no mūsu sortimenta, kas veltīti īpašniekiem un dārzniekiem, kuri audzē augļu koku un krūmu stādus, kā arī ogas mazākā mērogā. Šeit jūs atradīsiet profesionālas minerālmēslu piedevas zemenēm, mežazemenēm, zilbērniem, jāņogām, avīnēm, vīnogām un tomātiem.

Tiems, kuri novērtē efektīvus un ilgstošus produktus, noteikti ieteicam izpētīt mūsu piedāvāto ilgstošās darbības mēslu izvēli. "Target" ilgstošais un efektīvākais zilbēru mēslojums nodrošina krūmiem barības vielas sešu mēnešu laikā pēc uzklāšanas, efektīvi aizsargājot zilbēres no dažādām uzturvielu deficītām.

Ja tikai sākat savu piedzīvojumu audzēt zilbes un citas augus, kas prasa skābu augsni, ņemiet vērā "Florovit" mēslu zemenēm un citiem skābu augu veidiem. Tas pats zīmols piedāvā arī izcilu tomātu un piparu mēslu, kā arī meža zemenes un šaltās meža zemenes mēslu, nodrošinot augstu ražu no lieliem, garšīgiem augļiem. Turklāt piedāvājam "Target" vīnogu mēslu ar mikroelementiem un "Agrecol" vīnogu, jāņogu, aviešu un melno smilšu mēslu. Ja meklējat vispusīgu produktu, "Target" augļu koka un krūmu mēslojums ir lieliska izvēle.

Mēs iesakām izmēģināt "Target" tomātu un gurķu mēslu, kas tagad ir pieejams ļoti lielā iepakojumā par lielisku cenu, visiem dārzniekiem, kuri vēlas izveidot mazo dārzu. Mūsu videi draudzīgie mēsli zemenēm, vīnogām, citiem augļu krūmiem, garšaugiem, tomātiem, gurķiem un zilbērniem ir daļa no mūsu piedāvājuma tiem, kuri atbalsta līdzsvarotu augu papildināšanu ar organiskiem mēsliem un piedevām.

Vai vēlaties uzzināt vairāk? Mēs laipni aicinām izpētīt mūsu produktus un izlasīt to detalizētas aprakstus. Tur jūs atradīsiet padomus par pilnīgi piemērotu augļu mēslu izvēli. Veiciet pasūtījumu, gaidiet piegādi un sāciet mēslot savu dārzu ar labākajiem tirgū pieejamajiem produktiem. Mēs garantējam bagātu ražu!