• 149.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi
    jums ir nepieciešams izvietot minimālo pasūtījumu

Augļu mēslojums

Augļu mēslojums ir nodaļa, kurā ietilpst visi mūsu sortimenta produkti, kas paredzēti dārzu īpašniekiem un dārzniekiem, kuri mazākā apjomā audzē augļu kokus un krūmus, kā arī ogas. Šeit varēsi atrast profesionālus minerālmēslus zemeņu, meža zemeņu, mellenēm, jāņogām, avenēm, kazenēm, vīnogām un tomātiem.

Tiem, kas vērtē efektīvus un ilgstošus produktus, noteikti vajadzētu pārlūkot mūsu izvērsto mēslošanas līdzekļu klāstu. Target ilgstošais un visefektīvākais melleņu mēslojums sešu mēnešu laikā piegādā krūmus, pasargājot mellenes no visa veida uztura trūkumiem.

Ja jūs tikko sākat savu piedzīvojumu, audzējot mellenes un citus augus, kuriem nepieciešama skāba augsne, izmantojiet Florovit mēslojumu mellenēm un citiem acidofīliem augiem. Tas pats zīmols piedāvā izcilu tomātu un piparu mēslojumu, kā arī zemeņu un savvaļas zemeņu mēslojumu, kas garantē lielu lielu, garšīgu augļu ražu. Šeit jūs atradīsit arī Grapevine mēslojumu ar mikroelementiem no Target un Grapevine, jāņogu, aveņu un kazenes mēslojumu no Agrecol. Ja jūs meklējat universālu produktu, dodieties uz Augļu koku un krūmu mēslojumu no Target.

Mēs iesakām mērķa tomātu un gurķu mēslojumu, kas tagad ir pieejams īpaši lielā iepakojumā par lielisku cenu, visiem dārzniekiem, kuri vēlas izveidot nelielu dārzeņu dārzu. Videi draudzīgi mēslošanas līdzekļi zemenēm, vīnogām, citiem augļu krūmiem, zaļumiem, tomātiem, gurķiem un mellenēm pieder pie mūsu piedāvājuma tiem, kas atbalsta sabalansētu augu papildināšanu ar organiskiem mēslojumiem un piedevām.

Vai vēlaties uzzināt vairāk? Aicinām jūs tuvāk apskatīt mūsu produktus un izlasīt to detalizētos aprakstus. Tur atradīsit dažus padomus par ideāla augļu mēslojuma izvēli. Veiciet pasūtījumu, pagaidiet piegādes vīrieti un sāciet savu dārzu apaugļot ar labākajiem tirgū pieejamajiem produktiem. Bagātīgas kultūras garantētas!

Melleņu mēslojums - Abundant Plony - Target® - 150 g - -10%
4.46 4.95
Akcijabeidzas
Zemeņu mēslojums - sulīgi augļi - Target® - 150 g - -10%
4.48 4.98
Akcijabeidzas
Tomātu un gurķu mēslojums - Target® - 1 kg - -10%
6.64 7.38
Akcijabeidzas
Melleņu un melleņu mēslojums - Target® - 1 kg - -10%
6.64 7.38
Akcijabeidzas
Zemeņu, aveņu un meža zemeņu mēslojums - Target® - 1 kg - -10%
6.64 7.38
Akcijabeidzas
Vīnogulāju mēslojums ar mikroelementiem - Target® - 1 kg - -10%
7.07 7.85
Akcijabeidzas
Universāls minerālmēsls - Fruktovit® - 1 litrs - -10%
7.16 7.96
Akcijabeidzas
Šķidrs organiskais vīnogulāju mēslojums - Target® - 1 litrs - -10%
7.36 8.18
Akcijabeidzas
EKO Ranch - organiskais zemeņu mēslojums - Agrecol® - 1 kg - -10%
7.76 8.63
Akcijabeidzas
Augļu koks un mazs augļu mēslojums - Target® - 1 kg - -10%
7.81 8.68
Akcijabeidzas
Melleņu mēslojums - Agrecol® - 1,2 kg - -10%
8.01 8.90
Akcijabeidzas