• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Puuviljaväetised

"Puuviljaväetised" on kategooria, mis hõlmab kõiki meie valikus olevaid tooteid, mis on pühendatud viljapuuaedade omanikele ja aednikele, kes kasvatavad viljapuid, põõsaid ja marju väiksemas ulatuses. Siit leiate professionaalsed mineraalväetised maasikate, metsmaasikate, mustikate, sõstarde, vaarikate, murakate, viinamarjade ja tomatite täiendamiseks.

Nende jaoks, kes hindavad efektiivseid ja pikaajalisi tooteid, soovitame tungivalt uurida meie pikaaegse toimega väetiste valikut. "Targeti" kauakestev ja kõige tõhusam mustikate väetis varustab põõsaid kuue kuu jooksul pärast pealekandmist oluliste toitainetega ja kaitseb mustikaid erinevate toitainete puudustest.

Kui alustate just seiklust mustikate ja teiste happelise pinnase nõudvate taimedega, kaaluge "Florovit" mustikate ja muude happeliste taimede väetise kasutamist. Sama kaubamärk pakub ka suurepärast tomati- ja paprikaväetist ning maasika- ja metsmaasikaväetist, mis tagab suure saagikuse suurte ja maitsvate viljadega. Lisaks pakume "Targeti" viinapuuviljade väetist mikroelementidega ja "Agrecoli" viinamarjade, sõstarde, vaarikate ja murakate väetist. Kui otsite mitmekülgset toodet, siis "Targeti" puu- ja põõsasväetis on suurepärane valik.

Soovitame "Targeti" tomati- ja kurgiväetist, mis on nüüd saadaval suuremas pakendis suurepärase hinnaga, kõigile aednikele, kes soovivad luua väikese köögiviljaaia. Meie keskkonnasõbralikud väetised maasikate, viinamarjade, teiste viljapõõsaste, ürtide, tomatite, kurkide ja mustikate jaoks on osa meie pakkumisest neile, kes toetavad tasakaalustatud taime lisandite kasutamist orgaaniliste väetiste ja lisanditega.

Kas soovite rohkem teada saada? Kutsun teid südamest uurima meie tooteid ja lugema nende detailseid kirjeldusi. Leiate sealt juhiseid täiusliku puuviljaväetise valimiseks. Tehke tellimus, oodake kohaletoimetamist ja alustage oma aia väetamist parimate turul saadaval olevate toodetega. Me garanteerime rikkaliku saagi!