• 149.00 Tasuta saatmiseks
    peate paigutama minimaalse tellimuse

Puuviljaväetised

Puuviljaväetised on osakond, mis hõlmab kõiki meie sortimendi tooteid, mis on pühendatud viljapuuaedade omanikele ja aednikele, kes kasvatavad väiksemas mahus viljapuid ja -põõsaid ning marju. Siit leiate professionaalsed mineraalväetised maasikate, metsmaasikate, mustikate, sõstarde, vaarikate, murakate, viinamarjade ja tomatite täiendamiseks.

Need, kes hindavad tõhusaid ja kauakestvaid tooteid, peaksid kindlasti sirvima meie laiendatud jõudlusega väetiste valikut. Targeti kauakestev ja tõhusam mustikaväetis varustab põõsaid kuue kuu jooksul pärast pealekandmist, kaitstes mustikaid igasuguste toitumisvaeguste eest.

Kui olete alles alustamas oma seiklust mustikate ja muude happelist mulda vajavate taimede kasvatamisega, kasutage mustikate ja muude happefaktaimede jaoks mõeldud Floroviti väetist. Sama kaubamärk pakub suurepärast tomati- ja paprikaväetist ning maasika- ja metsmaasikaväetist, mis tagab suurte, maitsvate puuviljade kõrge saagi. Siit leiate ka Targetist pärit mikroelementidega Grapevine'i väetise ning Agrecoli Grapevine, sõstra, vaarika ja muraka väetise. Kui otsite universaalset toodet, minge Targeti viljapuu- ja põõsaväetisse.

Kõigile aednikele, kes soovivad luua väikese köögiviljaaia, soovitame Target Tomati- ja kurgiväetist, mis on nüüd saadaval eriti suure paki ja soodsa hinnaga. Maasikate, viinamarjade, muude puuviljapõõsaste, ürtide, tomatite, kurkide ja mustikate keskkonnasõbralikud väetised kuuluvad meie pakkumisse neile, kes toetavad tasakaalustatud taimelisandit orgaaniliste väetiste ja lisanditega.

Kas soovite rohkem teada saada? Kutsume teid üles meie tooteid lähemalt uurima ja nende üksikasjalikke kirjeldusi lugema. Sealt leiate mõned näpunäited täiusliku puuviljaväetise valimiseks. Tehke tellimus, oodake kohaletoimetajat ja hakake oma aeda väetama parimate turul saadaolevate toodetega. Rikkad saagid garanteeritud!

Abi taim B - lehtede nekroosi ja tomatilaigu korral - Sumin® - 20 ml - -10%
3.66 4.06
Edendamine lõpeb
Maasikaväetis - mahlane puuvili - Target® - 150 g - -10%
4.75 5.28
Edendamine lõpeb
Kristalliline hädaväetis - Ziemovit® - 200 g - -10%
5.11 5.68
Edendamine lõpeb
Mikroelementidega tomativäetis - maitsvad puuviljad - Target® - 150 g - -10%
5.13 5.70
Edendamine lõpeb
Mustikaväetis - külluslik Plony - Target® - 150 g - -10%
5.32 5.91
Edendamine lõpeb
Universaalne mineraalväetis - Fruktovit® - 1 liiter - -10%
6.26 6.95
Edendamine lõpeb
Mustikaväetis - BIOPON® - 1 kg - -10%
8.19 9.10
Edendamine lõpeb
Mustika- ja atsetofiilsete taimede väetis - Florovit® - 1 kg - -10%
8.60 9.55
Edendamine lõpeb
Viinamarjaväetis - suur ja maitsev puuvili - Florovit® - 1 kg - -10%
8.60 9.55
Edendamine lõpeb
Tomati- ja paprikaväetis - Florovit® - 1 kg - -10%
8.60 9.55
Edendamine lõpeb