Pişirme termometreleri

Başka hiçbir alet gibi, bir mutfak termometresi de hazırladığınız ve sakladığınız yemeklerin durumu üzerinde tam kontrol sağlamanızı sağlar. Online mağazamızda dondurucu ve buzdolabı, şarap üreticisi ve termometreler bulunmaktadır. Şu anda mevcut olan modellerin resimlerine göz atın ve açıklamalarını okuyun. Mağazamızda asla kazıkta domuz satın almayacaksın.

Her ikisi de sadece yemek yapmayı öğreniyorsanız ve şefinizin becerilerini daha yüksek bir seviyeye çıkarmak istiyorsanız, kendinizi 0-100 ° C'lik bir çalışma aralığı ile kızartma, sigara ve yemek pişirme için 140 mm'lik bir mutfak termometresiyle donatın. Bu model, kullanımı kolay, ancak şaşırtıcı derecede doğru! Ayrıca, bu özel ölçüm cihazının 300 ° C'ye kadar çalışma aralığı gibi diğer versiyonlarını da sunuyoruz. Bunu kesinlikle almayı düşünmelisin! Daha az sıradan çözümlere hevesli olursanız, 80 mm genişliğinde Termometre kapaklı bir kulp (0-120 ° C) sizin için hazırdır. Yemeklerin sıcaklığını ölçmeye yarayan bu pratik alet bir tencerenin kapağına monte edilebilir! İçinizde jambon ve sucuk tutkusunu henüz bulmuşsanız, 210 mm'lik sigara ve barbekü termometresini (0-120 ° C) alın ve profesyonel bir sosis üreticisi olun! Kullanışlı bir fiyata elde edeceğiniz 17x230 mm'lik kullanışlı bir termometre koruyarak reçel, börek ve kek pişirme hazırlığında size yardımcı olacaktır. Kendi meyvenden şarap yapmak ister misin? Fermantasyonun gerçekleşmesi için gereken sıcaklığın uygun olup olmadığını düzenli olarak kontrol etmeniz gerekecektir. Winemaker'ın hareketli kulplu termometresi bu amaç için doğru cihazdır. Yiyecekleri bir dondurucuda saklarsanız, Dondurucu ve buzdolabı termometresine bir askılı yatırım yapılması akıllıca bir karar olacaktır. Takılması kolaydır, doğru ve okunması kolaydır. Bu araç sayesinde yiyeceğin kötüye gitmesini tamamen kesin bir şekilde önleyeceksiniz. Sadece sizin için ne sakladığımızı bir göz atın!

Uygun fiyatlı ev teslimatı ile mutfak termometreleri satın alın. Üstün kalite, dayanıklılık ve doğru ölçüm için varız. Mağazamızda mükemmel mutfak termometrelerinin geniş bir seçkisini bulabilirsiniz. Bu çeşitlilikten yararlanın!