• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Keetmise termomeetrid

Nagu ükski teine tööriist, võimaldab köögitermomeeter säilitada täieliku kontrolli valmistatavate ja hoiutatavate roogade üle. Meie e-poes on saadaval sügavkülmik, külmik, veinivalmistaja ja säilitustermomeeter. Sirvige praegu saadaolevate mudelite pilte ja lugege nende kirjeldusi. Meie poest ei osta te kunagi seakatku.

Mõlemad, kui õpite ainult kokkamist, ja kui kavatsete oma kokaoskusi kõrgemale tasemele tõsta, varustage end 140 mm läbimõõduga köögitermomeetriga röstimiseks, suitsetamiseks ja toiduvalmistamiseks töövahemikus 0-100 ° C. Seda mudelit on lihtne kasutada, kuid üllatavalt täpne! Pakume ka selle konkreetse mõõteseadme muid versioone, näiteks seda, mille tööpiirkond on kuni 300 ° C. Selle ostmist peaksite kindlasti kaaluma! Kui peaksite huvi tundma vähem tavaliste lahenduste vastu, on teile saadaval 80-millimeetrine kaanekäepidemega (0-120 ° C) termomeeter. Selle praktilise söögikordade temperatuuri mõõtmise vidina võib paigaldada poti kattele! Kui olete just leidnud sinus ja vorsti valmistamises kire, ostke 210-mm suitsetamis- ja grillitermomeeter (0–120 ° C) ja hakake professionaalseks vorstitegijaks! Käepärane 17x230 mm säilitustermomeeter, mille saate meie poest taskukohase hinnaga, aitab teil moosi, koore ja küpsetisi valmistada. Kas soovite teha veini oma puuviljadest? Peate regulaarselt kontrollima, kas viinamarjavirde temperatuur on kääritamiseks sobiv. Winemakeri ujuva käepidemega termomeeter on just selleks otstarbeks sobiv seade. Kui hoiate toite sügavkülmas, osutub tark otsus investeeringuks sügavkülmikusse ja riidepuuga külmkapitermomeetrisse. Seda on lihtne paigaldada, see on täpne ja hõlpsasti loetav. Tänu sellele tööriistale kaitsete toitu täieliku kindlusega toitu halva eest. Vaadake vaid seda, mida meil teile pakkuda on!

Ostke taskukohase kojuveoga köögitermomeetreid. Seisame esmaklassilise kvaliteedi, vastupidavuse ja täpse mõõtmise eest. Meie kauplusest leiate ainult sellise laia valiku suurepäraseid köögi termomeetreid. Kasutage seda sortimenti ära!

Külmkapi ja sügavkülma termomeeter - riidepuuga - -10%
4.31 4.79
Kampaania lõpeb
Säilib termomeeter - 17x230 mm - -10%
7.38 8.20
Kampaania lõpeb
Kaanega termomeeter - 0-120ºC - ø80 mm - -10%
9.36 10.40
Kampaania lõpeb
-10%
12.51 13.90
Kampaania lõpeb
-10%
15.70 17.45
Kampaania lõpeb