• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Keetmise termomeetrid

Nagu ükski teine ​​köögiriist, võimaldab köögitermomeeter teil täielikult kontrollida toidu valmistamist ja säilitamist. Meie veebipõhises aia- ja köögipoodides on saadaval erinevaid toidutermomeetreid, sealhulgas sügavkülmiku ja külmiku, veinitootmise ja hoidiste termomeetreid. Sirvige praegu saadaolevate mudelite pilte ja lugege nende kirjeldusi. Meie juurest ei osta te kunagi põrsast kotis.

Kas olete alles köögikunsti õppimas või soovite oma kulinaarseid oskusi järgmisele tasemele viia, varustage end 140 mm köögitermomeetriga röstimiseks, suitsetamiseks ja keetmiseks, mille töövahemik on 0–100 °C. See mudel on kasutajasõbralik ja muljetavaldavalt täpne! Pakume ka teisi selle konkreetse mõõteseadme versioone, näiteks kuni 300 °C töövahemikuga, mis on kindlasti kaalumist väärt. Neile, kes otsivad ainulaadsemaid lahendusi, on meil pakkuda 80 mm laiune termomeeter koos kaanekäepidemega, töötamistemperatuuriga 0–120 °C. See uuenduslik vidin saab otse poti kaanele kinnitada, pakkudes mugavust toidu temperatuuri jälgimisel.

Kui olete hiljuti avastanud kirge sinki ja vorsti valmistamise vastu, soetage meie 210 mm suitsutamise ja grillimise termomeeter (0–120 °C) ja alustage teekonda professionaalseks vorstimeistriks. Lisaks aitab meie käepärane 17x230 mm hoidiste termomeeter, mis on saadaval taskukohase hinnaga, teil valmistada moose, chutney'sid ja küpsetada kooke.

Alustavatele veinimeistritele on marjade musta temperatuuri regulaarne kontrollimine kääritamiseks hädavajalik. Meie veinimeistri termomeeter ujuva käepidemega on selleks ülesandeks täiuslik vahend. Kui hoiustate toitu sügavkülmas, on sügavkülma ja külmiku termomeetri soetamine riputuskonksuga nutikas valik. See on lihtsalt paigaldatav, täpne ja lihtsalt loetav, tagades teie toidu värskuse ja ohutuse.

Vaadake, mida meil on pakkuda – ostke toidutermomeetreid koduse kohaletoimetamise mugavusega. Meie eesmärk on tipptasemel kvaliteet, vastupidavus ja täpne mõõtmine. Ainult meie poes leiate nii mitmekesise valiku suurepäraseid toidutermomeetreid. Kasutage meie sortimenti juba täna!