• 149.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi
    jums ir nepieciešams izvietot minimālo pasūtījumu

Gatavošanas termometri

Tāpat kā neviens cits rīks, virtuves termometrs ļauj jums pilnībā kontrolēt gatavojamo un uzglabājamo trauku stāvokli. Mūsu tiešsaistes veikalā ir pieejami saldētavas un ledusskapji, vīna darītāju un konservu termometri. Pārlūkojiet pašlaik pieejamo modeļu attēlus un izlasiet to aprakstus. Jūs nekad mūsu veikalā nenopirksit cūku kucē.

Gan tad, ja jūs tikai mācāties gatavot ēdienu, gan arī, ja plānojat pacelt šefpavāra prasmes augstākā līmenī, aprīkojiet sevi ar 140 mm virtuves termometru cepšanai, smēķēšanai un ēdiena gatavošanai ar darba diapazonu no 0 līdz 100 ° C. Šis modelis ir ērti lietojams, tomēr pārsteidzoši precīzs! Mēs piedāvājam arī citas šīs konkrētās mērierīces versijas, piemēram, tādu, kuras darba diapazons ir līdz 300 ° C. Jums noteikti jāapsver šī pirkšana! Ja vēlaties, lai jūs meklētu mazāk parastus risinājumus, jums ir pieejams 80 mm plats termometrs ar vāka rokturi (0–120 ° C). Šo praktisko sīkrīku ēdienu temperatūras mērīšanai var uzstādīt uz poda vāka! Ja jūs tikko atradāt sevī šķiņķa un desu gatavošanas aizraušanos, iegādājieties 210 mm smēķēšanas un grilēšanas termometru (0–120 ° C) un kļūsiet par profesionālu desu ražotāju! Ērtais 17x230 mm konservējošais termometrs, kuru jūs iegūsit par pieņemamu cenu mūsu veikalā, palīdzēs sagatavot ievārījumus, čatniešus un cept kūkas. Vai jūs vēlētos pagatavot vīnu no saviem augļiem? Jums būs regulāri jāpārbauda, vai misas temperatūra ir piemērota, lai notiktu fermentācija. Winemaker termometrs ar peldošo rokturi ir tieši šim nolūkam piemērota ierīce. Ja jūs uzglabājat ēdienu saldētavā, ieguldījums saldētavas un ledusskapja termometrā ar pakaramo izrādīsies prātīgs lēmums. Tas ir viegli montējams, precīzs un viegli lasāms. Pateicoties šim rīkam, jūs ar pilnīgu noteiktību pasargāsit ēdienu no sliktas kvalitātes. Apskatiet to, kas mums ir pieejams jūsu rīcībā!

Pērciet virtuves termometrus ar pieejamu piegādi mājās. Mēs iestājamies par izcilu kvalitāti, izturību un precīzu mērīšanu. Tik plašu izcilu virtuves termometru izvēli atradīsit tikai mūsu veikalā. Izmantojiet šo sortimentu!

-25%
1.78 2.37
Reklāma beidzas
-25%
2.56 3.41
Reklāma beidzas
-25%
3.26 4.35
Reklāma beidzas
-25%
5.59 7.45
Reklāma beidzas
-25%
6.34 8.45
Reklāma beidzas