• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Virimo termometrai

Kaip ir joks kitas įrankis, virtuvės termometras leidžia jums išlaikyti visišką kontrolę virš patiekalų, kuriuos ruošiate ir saugojate, būklės. Mūsų internetinėje sodininkystės parduotuvėje siūloma įvairių maisto termometrų, įskaitant šaldiklio ir šaldytuvo, vyno gamybos ir konservavimo termometrus. Naršykite per šiuo metu turimų modelių nuotraukas ir skaitykite jų aprašymus. Pas mus niekada nepirksite katės maiše.

Ar tik pradedate mokytis gaminti, ar siekiate kelti savo kulinarinius įgūdžius į aukštesnį lygį, pasirūpinkite 140 mm virtuvės termometru kepimui, rūkymui ir virimui, kurio darbo diapazonas yra nuo 0 iki 100°C. Šis modelis yra lengvai naudojamas ir įspūdingai tikslus! Taip pat siūlome kitas šio matavimo prietaiso versijas, pavyzdžiui, tokią, kuri veikia iki 300°C temperatūros – ją tikrai verta apsvarstyti. Tiems, kas mėgsta neįprastus sprendimus, turime 80 mm pločio termometrą su dangčio rankena, veikiantį nuo 0 iki 120°C. Šis inovatyvus prietaisas gali būti tvirtinamas tiesiai ant puodo dangčio, suteikiant patogumą stebint jūsų patiekalų temperatūrą.

Jeigu neseniai atradote aistrą gaminti kumpius ir dešras, įsigykite mūsų 210 mm rūkymo ir kepimo termometrą (0-120°C) ir pradėkite kelionę link profesionalaus dešrų gamintojo. Be to, mūsų patogus 17x230 mm konservavimo termometras, siūlomas už prieinamą kainą, padės jums paruošti uogienes, čatnius ir kepti pyragus.

Trokštantiems tapti vyno gamintojais, būtina reguliariai tikrinti salyklo temperatūrą fermentacijai užtikrinti. Mūsų vyno gamybos termometras su plūduriuojančia rankena yra puikus įrankis šiai užduočiai. Jei maistą saugote šaldiklyje, investicija į šaldiklio ir šaldytuvo termometrą su pakaba yra protingas pasirinkimas. Jis yra paprastas įdiegti, tikslus ir lengvai skaitomas, užtikrinant, kad jūsų maistas išliks šviežias ir saugus.

Pažiūrėkite, ką mes jums siūlome – pirkti maisto termometrus su patogia ir nebrangia pristatymo į namus galimybe. Mes garantuojame aukščiausios kokybės, ilgaamžiškumą ir tikslų matavimą. Tik mūsų parduotuvėje rasite tokį įvairų puikių virtuvės termometrų pasirinkimą. Pasinaudokite mūsų asortimentu šiandien!