• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Daržovių trąšos

Norint pasiekti sėkmę augindaržio darbuose namuose, būtina naudoti daržovių trąšas. Laiku ir tinkamai pradėtas tręšimas kartu su nuolatiniu papildymu yra būtinas jūsų augalų augimui. Sėkmė sodo darbuose nepriklauso tik nuo sunkaus darbo ir dėmesio smulkmenoms. Svarbu naudoti gerai subalansuotas, kruopščiai suformuluotas priemones ir trąšas, pritaikytas kiekvienos augalų rūšies konkrečioms poreikiais. Pasirinkite patikrintus produktus iš gerai žinomų prekių ženklų, kad užtikrintumėte optimalius rezultatus.

Mūsų internetinė parduotuvė siūlo įvairių rūšių ekologiškas, mineralines ir mineralo-organines trąšas. Tiems, kurie nori ekologiškai tręšti savo daržą, turime kelias parinktis. BIO Trąša sodinimui, persodinimui ir bendrai tręšimui, BIO Trąšos lazdelės žolelėms ir daržovėms iš Compo, taip pat tikslinė ekologinė daržovių trąša skystoje ir granulėtoje formoje yra puikios pasirinkimai. Taip pat siūlome džiovintą mėšlą ir skystą guano. Reikalui esant daugiau reikalaujančioms daržovėms, tokioms kaip agurkai, paprikos ir pomidorai, turime specializuotų produktų. Siekiant auginti didelius ir stiprius pomidorus, išbandykite Florovit Pomidorų ir Paprikų trąšą, tikslinę ilgalaikę pomidorų, agurkų ir žolelių trąšą arba Zielony Dom "Zdrowy Pomidor" (Sveikas pomidoras) lapų trąšą su cinku. Stiprinimui augalams, linkusiems į ligas, galvokite apie ekologišką Biosept Activ purškiklį su greipfruto ekstraktu, kurį galima saugiai naudoti daržo lovose.

Pasirinkite Garden Seeds Market už konkurencingą kainą aukštos kokybės daržovių trąšoms. Kviečiame šiandien išbandyti mūsų pasiūlymus!