• 149.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą
    jums reikia pateikti minimalų užsakymą

Daržovių trąšos

Norint sėkmingai auginti daržoves namuose, tiesiog reikia naudoti daržovių trąšas. Laiku atliekamas, kruopštus, tinkamas pradedančiųjų tręšimas ir besivystančių augalų papildymas yra labai svarbus. Ne viskas priklauso nuo jūsų sunkaus darbo ir kruopštumo. Gerai subalansuoti, kruopščiai paruošti priedai ir trąšos, atitinkantys konkrečių rūšių poreikius, yra raktas į sėkmę. Norimus efektus užtikrina tik patikimi, patikimų šaltinių produktai, pasirašyti gerbiamų prekės ženklų.

Mūsų internetinėje parduotuvėje yra platus organinių, mineralinių ir mineralinių organinių trąšų pasirinkimas. Jei ketinate savo daržovių sodą šerti ekologišku būdu, tiks BIO trąšos, skirtos sodinti, persodinti ir tręšti puodelyje, „BIO“ trąšų lazdelės žolelėms ir daržovėms iš „Compo“ bei du „Target“ produktai: skystas arba granuliuotas organinis daržovių trąšas. padėti jums pasiekti savo tikslus. Čia taip pat galite užsisakyti džiovinto mėšlo ir skysto guano! Taip pat siūlome profesionalius produktus, reikalingus pačių reikliausių daržovių rūšims - agurkus, paprikas ir pomidorus. Jei svajojate iš savo sodo nuskinti didelius jaučio širdies pomidorus, patręškite augalus specialiu „Florovit“ pomidorų ir pipirų trąšomis, „Target“ ilgalaikiu, efektyviausiu pomidorų, agurkų ir žolelių trąšomis arba „Zdrowy Pomidor“ (sveikas pomidoras). Lapų trąša su cinku iš Zielony Dom. Norėdami sustiprinti ligoms imlius augalus, investuokite į „Biosept Activ Spray“ - ekologišką produktą su greipfrutų ekstraktu, kuris negali būti laikomas augalų apsaugos priemone, todėl gali būti naudojamas pagal savo norą prie daržovių guolių.

Pasitikėkite mumis ir pasinaudokite didžiuliu „Garden Seeds Market“ pasiūlymu, kad įsigytumėte aukščiausios kokybės daržovių trąšų už prieinamą kainą. Mes raginame tai padaryti iškart!