• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Taimsed väetised

Koduköögiviljade kasvatamisel on edukuse saavutamiseks hädavajalik kasutada köögiviljade väetisi. Õigeaegne ja sobiv algne väetamine koos jätkuva täiendamisega on teie taimede kasvu jaoks oluline. Aianduses õnnestumine ei sõltu ainult raskest tööst ja detailidele tähelepanu pööramisest. Iga taime liigi konkreetsete vajaduste jaoks hästi tasakaalustatud ja hoolikalt formuleeritud lisandite ja väetiste kasutamine on oluline. Optimaalsete tulemuste tagamiseks valige mainekate brändide tõestatud tooted.

Meie veebipood pakub mitmekesist valikut orgaanilisi, mineraalseid ja mineraal-orgaanilisi väetisi. Neile, kes soovivad oma köögiviljaaeda orgaaniliselt väetada, on meil mitmeid võimalusi. BIO väetis istutamiseks, ümberistutamiseks ja üldiseks väetamiseks, Compo BIO väetisetangid maitsetaimedele ja köögiviljadele ning sihtotstarbeline orgaaniline köögiviljade väetis nii vedelas kui ka graanulites vormis on suurepärased valikud. Lisaks pakume kuivatatud sõnnikut ja vedelat guaano. Nõudlikumate köögiviljade liikide, nagu kurgid, paprikad ja tomatid, jaoks on meil spetsialiseeritud tooteid. Suurte ja tugevate tomatite kasvatamiseks proovige Florovit tomati- ja paprikaväetist, pikaajalist tomati-, kurgi- ja maitsetaimede väetist või Zielony Dom "Zdrowy Pomidor" (Tervislik tomat) leheväetist tsingiga. Taimehaiguste suhtes tundlike taimede tugevdamiseks kaaluge Biosept Activ spreid, keskkonnasõbralikku valikut greibiekstraktiga, mida saab ohutult kasutada köögiviljapeenardel.

Valige Garden Seeds Market kvaliteetsete köögiviljade väetiste jaoks konkurentsivõimeliste hindade eest. Kutsume teid meie valikut täna uurima!