• 149.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi
    jums ir nepieciešams izvietot minimālo pasūtījumu

Dārzeņu mēslojums

Lai gūtu panākumus dārzeņu audzēšanā mājās, jums vienkārši jāizmanto dārzeņu mēslojums. Savlaicīga, rūpīga, piemērota mēslošana ar starteriem un jaunattīstības augu papildināšana ir absolūti izšķiroša. Ne viss ir atkarīgs no jūsu smagā darba un rūpīguma. Labi sabalansētas, rūpīgi sagatavotas piedevas un mēslošanas līdzekļi, kas atbilst konkrētu sugu vajadzībām, šeit ir panākumu atslēga. Tikai pārbaudītie produkti no uzticamiem un uzticamiem avotiem, kurus parakstījuši cienījami zīmoli, nodrošina vēlamo efektu.

Mūsu tiešsaistes veikalā ir pieejams plašs organisko, minerālvielu un minerālorganisko mēslojumu klāsts. Ja jūs domājāt pabarot dārzeņu dārzu organiski, BIO mēslojums stādīšanai, pārstādīšanai un vispārējai mēslošanai kausiņā, BIO mēslojuma nūjiņas garšaugiem un dārzeņiem no Compo un divi Target produkti: šķidrs vai granulēts organiskais dārzeņu mēslojums. palīdzēs jums sasniegt savus mērķus. Šeit jūs varat pasūtīt arī žāvētus kūtsmēslus un šķidro guano! Mēs piedāvājam arī profesionālus produktus visprasīgāko dārzeņu sugu - gurķu, papriku un tomātu - barošanai. Ja sapņojat par lielu dārza vēršu tomātu novākšanu no sava dārza, mēslojiet augus ar īpašo Florovit tomātu un piparu mēslojumu, Target ilgstošo, visefektīvāko tomātu, gurķu un garšaugu mēslojumu vai "Zdrowy Pomidor" (veselīgais tomāts) Lapu mēslojums ar cinku no Zielony Dom. Lai stiprinātu augus, kas ir uzņēmīgi pret slimībām, ieguldiet Biosept Activ Spray - videi draudzīgā produktā ar greipfrūtu ekstraktu, ko nevar uzskatīt par augu aizsardzības līdzekli un tāpēc to pēc vēlēšanās var izmantot dārzeņu dobēs.

Uzticieties mums un izmantojiet plašo dārza sēklu tirgus piedāvājumu, lai nopirktu augstākās kvalitātes augu mēslojumu par pieņemamu cenu. Mēs iesakām to darīt uzreiz!

Herba Strong - vitamīnus barojošs ārstniecības augiem - 30 ml - -10%
2.28 2.53
Reklāma beidzas
Universāls mēslošanas līdzeklis ar lēnu iedarbību - Compo® - 40 g - -10%
2.62 2.91
Reklāma beidzas
Palīdzība B stādam - lapu nekrozei un tomātu plankumam - Sumin® - 20 ml - -10%
3.00 3.33
Reklāma beidzas
Zāļu mēslojums - Agrecol® - 250 ml - -10%
4.01 4.46
Reklāma beidzas
Tomātu mēslojums ar mikroelementiem - Garšīgi augļi - Target® - 150 g - -10%
4.44 4.93
Reklāma beidzas
Tomātu un gurķu mēslojums - Target® - 1 kg - -10%
5.59 6.21
Reklāma beidzas
Dārzeņu mēslojums ar mikroelementiem - Target® - 1 kg - -10%
5.59 6.21
Reklāma beidzas
BIO augu un dārzeņu mēslojuma nūjas - Compo® - 20 szt. - -10%
5.63 6.25
Reklāma beidzas
Biohumus Vit - Bio dārzeņu un augļu augu pārtika - -10%
5.78 6.43
Reklāma beidzas
Tomātu mēslojums ar mikroelementiem - Smaržīgi augļi - Target® - 1 litrs - -10%
6.08 6.75
Reklāma beidzas
Šķidrs organiskais dārzeņu mēslojums - Target® - 1 litrs - -10%
6.13 6.81
Reklāma beidzas