• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Dārzeņu mēslojums

Lai panāktu veiksmi mājas dārzniecībā, ir būtiski izmantot dārzeņu mēslojumu. Laikus veiktā un piemērota sākotnējā mēslošana, kopā ar turpmāko papildināšanu, ir būtiska jūsu augiem. Veiksmi dārzniecībā neizlemj tikai smags darbs un uzmanība detalēm. Ir svarīgi izmantot līdzsvarotas, rūpīgi izstrādātas piedevas un mēslojumus, kas pielāgoti katras augu sugas konkrētajām vajadzībām. Izvēlieties pierādītus produktus no uzticamiem zīmoliem, lai nodrošinātu optimālus rezultātus.

Mūsu tiešsaistes veikals piedāvā plašu ekoloģisko, minerālo un minerālo-organisko mēslojumu klāstu. Tiem, kas vēlas savu dārzu mēslot ekoloģiski, ir daudz izvēles iespēju. BIO mēslojums stādīšanai, pārstādīšanai un vispārējai mēslošanai, BIO mēslošanas stieplīši garšaugiem un dārzeņiem no Compo, kā arī mērķtiecīgi izstrādāts organiskais dārzeņu mēslojums gan šķidrā, gan granulētā formā ir lieliskas izvēles. Papildus tam piedāvājam žāvētu mēslu un šķidro guano. Prasīgākiem dārzeņiem, piemēram, gurķiem, pipariem un tomātiem, mums ir speciāli produkti. Lai audzētu lielas un izturīgas tomātus, izmēģiniet Florovit tomātu un piparu mēslojumu, mērķtiecīgo ilgstošu tomātu, gurķu un garšaugu mēslojumu vai "Zdrowy Pomidor" (Veselīgs tomāts) lapu mēslojumu ar cinku no Zielony Dom. Lai pastiprinātu augus, kas ir uzņēmīgi pret slimībām, izvēlieties Biosept Activ izsmidzināšanu, videi draudzīgu iespēju ar greipfrūtu ekstraktu, kas ir drošs lietošanai dārzeņu gultnēs.

Izvēlieties Garden Seeds Market, lai iegādātos augstas kvalitātes dārzeņu mēslojumus par konkurences spējīgām cenām. Mēs aicinām jūs izpētīt mūsu izvēli jau šodien!