• 149.00 Tasuta saatmiseks
    peate paigutama minimaalse tellimuse

Luud ja harjad

Meie e-poest leitavad harjad ja harjad muudavad puhastamise ja koristamise oluliselt vähem vaeva nõudvaks. Esitleme nii kõnniteede, sõidutee kui ka terrassi puhastamiseks mõeldud välimudeleid ning ehitustöödeks mõeldud välimudeleid. Kui vajate pudelite ja korvipuhastite jaoks väiksemaid tarvikuid, on meil neid ka olemas. Väga konkurentsivõimeliste hindadega, nagu tavaliselt.

Kui otsite vastupidavat luuda, mis pühiks põhjalikult ära väikesed mustuseosakesed, eemaldaks sõiduteelt liiva, vali looduslikest materjalidest valmistatud tooted, näiteks Sorghumi kiust 86-cm pikkune käepidemega luu või 133 cm pikkune mudel koos käepide. Kas võitlete mustusega, mis on takerdunud raskesti ligipääsetavates kohtades? Osta munakivi ja kõnniteede vahel olevate pilude puhastamiseks kõnniteeharja. Ergonoomiline QuikFiti vihmaveerennide harja või muud Fiskars QuikFiti puhastusvahendid QuikFiti käepidemele kinnitamiseks peaksid olema kasulikud ka igas majapidamises. Kõik hobikonservide tegijad peaksid kindlasti kaaluma meie pakutavate sookasharjade ostmist, mis võivad olla erineva kuju ja suurusega. Painutatud pintsel sobib suurepäraselt karmi või demijohni kõige raskemate kohtade puhastamiseks, samas kui pika käepideme väike traatharja võimaldab teil tõhusalt puhastada pudeleid ja suuremaid purke. Meie veebipood pakub praktilisi ja funktsionaalseid autopesu- ja puhastustarvikuid, nagu hõlpsasti kasutatav X225 autopesulahari, mida saab kiiresti aiavoolikuga ühendada, või Raco autopesukomplekti harjaga (see sisaldab muu hulgas muud tooted, pehme puhastuspea pesuvahendi mahutiga, mis värvi ei kriimusta). Renoveerimine või ehitustööd tulevad teie teed? Lihtsustage oma tööd kookoskiust valmistatud tõrvaharjaga (tõrva ja liimi jaoks) ning kookos- ja PP-kiust krohvimisharjaga. Kõik meie lisaseadmed on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest, mis tagavad nende vastupidavuse ja vastupidavuse. Vaata ise!

Osta looduslikest ja tehiskiududest valmistatud luuad ja harjad kodust lahkumata! Internetis pakutav aiaseemne turg pakub tuntud kaubamärkide (Fiskars, Planta, Raco) eranditult kõrge kvaliteediga tooteid. Järgige meie pakkumist ja ärge jätke ostmata huvitavaid uudiseid. Kutsume teid sisseoste tegema ringreisile ja kasutama hindu, mis sobivad kõigile!

Traatharja rooste jaoks - -10%
2.34 2.60
Edendamine lõpeb
Puhastushari - SUUR - rauasarnase käepidemega - -10%
2.56 2.85
Edendamine lõpeb
Pudelihari - -10%
5.13 5.70
Edendamine lõpeb
Carboy harja - väike - -10%
6.68 7.43
Edendamine lõpeb
Sorgokiust luud ilma käepidemeta - 76 cm - -10%
7.20 8.00
Edendamine lõpeb
Lai grillhari - Greenmill - -10%
7.28 8.09
Edendamine lõpeb
Carboy harja - painutatud - -10%
7.29 8.10
Edendamine lõpeb
Grilli- ja grillipintsel - -10%
7.53 8.37
Edendamine lõpeb
Autopesuhari - veevoolikute külge kinnitatav - X225 - -10%
8.91 9.90
Edendamine lõpeb
Vihmaveerennide harja - QuikFit - FISKARS - -10%
39.21 43.56
Edendamine lõpeb