• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Luud ja harjad

Kategooria "Luud ja harjad" meie veebipõhises aiahoolduse poes pakub tooteid, mis muudavad koristamise ja puhastamise hirmutavast ülesandest haldatavaks ülesandeks. Avastage valik, mis on kohandatud nii välis- kui sisetingimustele, alates kõnniteede, sissesõiduteede ja terrasside puhastamisest kuni ehitusprahti koristamiseni. Ja neile raskesti ligipääsetavatele kohtadele pakume spetsialiseeritud tööriistu pudelite ja balloonide puhastamiseks – kõik meie tavapäraste konkurentsivõimeliste hindadega.

Otsite vastupidavat luuda, mis pühib isegi peenima tolmu ja liiva teie sissesõiduteelt? Kaaluge meie keskkonnasõbralikke võimalusi, nagu 86 cm pikkune sorghumi kiududest luud (ilma varreta) või täispikk 133 cm mudel koos varrega. Mustuse jaoks kitsastes kohtades on kõnnitee hari ideaalne prahi eemaldamiseks sillutuskivide või telliste vahelt. Muutke koduhooldus lihtsamaks ergonoomiliste tööriistadega, nagu QuikFit vihmaveerenni hari või muud Fiskars QuikFit puhastustarvikud, mis on mõeldud QuikFit varrele – hädavajalik igas majapidamises. Huvilistele, kes naudivad säilitamist, tasub uurida meie ballooniharju, mis on saadaval erinevates kujudes ja suurustes, et rahuldada kõiki vajadusi. Nurgahari on spetsiaalselt loodud kõige raskemini ligipääsetavate kohtade puhastamiseks balloonides või demijohnides, ja pikk traathari sobib suurepäraselt pudelite ja suuremate purkide põhjalikuks puhastamiseks.

Meie veebipood pakub ka praktilist valikut auto pesemise ja puhastamise tarvikuid. Näiteks X225 auto pesuhari ühendub kiiresti aia voolikuga efektiivseks kasutamiseks ning Raco auto pesukomplekt sisaldab pehmet pesupead sisseehitatud pesuaine dosaatoriga, et kaitsta auto värvi. Plaanite renoveerimis- või ehitustöid? Varustage end kookoskiududest tõrvaharjaga, mis sobib ideaalselt tõrva ja liimi pealekandmiseks, ning kookos- ja PP kiududest krohvimisharjaga.

Kõik meie luuad ja harjad on valmistatud kõrgekvaliteedilistest materjalidest, tagades nii nende vastupidavuse kui ka pika eluea. Kogege vahet ise!

Nautige mugavust, ostes luudasid ja harju kodust lahkumata. The Garden Seeds Market veebipood uhkelt esitleb tipptasemel tooteid tuntud brändidelt nagu Fiskars, Planta ja Raco. Hoidke meie pakkumistel silma peal ja ärge jätke kasutamata põnevaid uusi tooteid. Kutsume teid sirvima ja kasu saama hindadest, mis sobivad igale eelarvele!