• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Slotas un sukas

Slotas un sukas, kuras atradīsit mūsu tiešsaistes veikalā, tīrīšanu un sakopšanu padarīs ievērojami grūtāku. Mēs piedāvājam gan āra modeļus, kas paredzēti ietvju, piebraucamo ceļu un terases tīrīšanai, gan tos, kas paredzēti būvdarbiem. Ja jums ir nepieciešami mazāki piederumi pudeļu un pudelīšu tīrīšanai, tie ir arī mūsu noliktavā. Par ļoti konkurētspējīgām cenām, kā parasti.

Ja jūs meklējat izturīgu slotu, kas rūpīgi notīrīs sīkas netīrumu daļiņas, noņems smiltis no piebraucamā ceļa, izvēlieties produktus, kas izgatavoti no dabīgiem materiāliem, piemēram, sorgo šķiedras 86 cm garu slotu bez roktura vai 133 cm garu modeli ar rokturis. Vai jūs cīnāties ar netīrumiem, kas iestrēguši grūti pieejamās vietās? Pērciet ietvju suku slotu tīrīšanai starp bruģi un bruģa ķieģeļiem. Ergonomiskai QuikFit notekas slotiņai vai citiem Fiskars QuikFit tīrīšanas līdzekļiem, kurus var uzstādīt uz QuikFit roktura, vajadzētu būt noderīgiem arī katrā mājsaimniecībā. Visiem hobiju konservu veidotājiem noteikti jāapsver mūsu pieejamo ogļskābo otu iegāde, kurām var būt dažādas formas un izmēri. Liekta suka būtu ideāli piemērota, lai notīrītu vissmagāko vietu plankumu iekšpusē vai apakšžokļa iekšpusē, savukārt mazā stiepļu suka uz garā roktura ļaus efektīvi notīrīt pudeles un lielākas burkas. Mūsu tiešsaistes veikalā tiek piedāvāti praktiski un funkcionāli automašīnu mazgāšanas un tīrīšanas piederumi, piemēram, ērti lietojamā X225 automašīnas mazgāšanas suka, kuru var ātri savienot ar dārza šļūteni, vai Raco automašīnu mazgāšanas komplekts ar suku (tas satur, starp citi produkti, mīksta tīrīšanas galva ar mazgāšanas līdzekļa trauku, kas nesaskrāpē krāsu). Atjaunošanas vai celtniecības darbi nāk pa jūsu ceļu? Atvieglojiet darbu ar darvas suku, kas izgatavota no kokosriekstu šķiedras (darvai un līmei), un ar kokosriekstu un PP šķiedru apmetuma suku. Visi mūsu aksesuāri ir izgatavoti no augstākās kvalitātes materiāliem, kas garantē to izturību un izturību. Paskaties pats!

Pērciet slotas un sukas no dabīgām un mākslīgām šķiedrām, neizejot no mājām! Tiešsaistes dārza sēklu tirgus piedāvā tikai augstas kvalitātes produktus no slaveniem zīmoliem (Fiskars, Planta, Raco). Sekojiet mūsu piedāvājumam un nepalaidiet garām interesantos jaunumus. Mēs aicinām jūs apmeklēt iepirkšanās tūri un izmantot cenas, kas piemērotas visiem!