• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Slotas un sukas

Kategorija "Slotas un sukas" mūsu tiešsaistes dārzkopības veikalā piedāvā preces, kas pārveidos tīrīšanu un kārtošanu no biedējoša darba par pārvaldāmu uzdevumu. Atklājiet izvēli, kas ir piemērota gan āra, gan iekštelpu vajadzībām, sākot no celiņu, brauktuvju un terašu attīrīšanas līdz celtniecības atkritumu sakopšanai. Un tiem grūti sasniedzamiem laukumiem mēs piedāvājam specializētus rīkus pudeļu un demidžonu tīrīšanai – visu par mūsu ierastajām konkurētspējīgajām cenām.

Vai meklējat izturīgu slotu, kas aizslaucīs pat smalkāko putekļu un smilšu kārtu no jūsu braucamā ceļa? Apsveriet mūsu videi draudzīgās iespējas, piemēram, 86 cm garu sorgo šķiedru slotu (bez roktura) vai pilnu 133 cm garu modeli, kas nāk kopā ar rokturi. Gruntī, kas iestrēgusi šaurās vietās, bruģa suka ir ideāli piemērota, lai atbrīvotu atkritumus starp bruģakmeņiem vai ķieģeļiem. Viegliniet mājas uzturēšanu ar ergonomiskiem rīkiem, piemēram, QuikFit žņaugu suku vai citiem Fiskars QuikFit tīrīšanas piederumiem, kas paredzēti QuikFit rokturim – neaizstājama lieta katrā mājsaimniecībā. Hobijiem, kuriem patīk saglabāšana, vajadzētu apskatīt mūsu demidžonu sukas, kas pieejamas dažādās formās un izmēros, lai apmierinātu visus nepieciešamos. Leņķa suka ir speciāli izstrādāta, lai sasniegtu visgrūtāk tīrāmās vietas demidžonos vai lielās pudelēs, un garais vadu suka ir ideāli piemērota rūpīgai pudeļu un lielāku burku tīrīšanai.

Mūsu tiešsaistes veikals arī lepojas ar praktisku automašīnu mazgāšanas un tīrīšanas piederumu klāstu. Piemēram, X225 automašīnu mazgāšanas suka ātri pieslēdzas dārza šļūtenei efektīvai lietošanai, un Raco automašīnu mazgāšanas komplekts ietver mīkstu tīrīšanas galvu ar iebūvētu mazgāšanas līdzekļa izsmidzinātāju, lai aizsargātu automašīnas krāsu. Plānojot renovācijas vai celtniecības darbus? Nodrošiniet sevi ar kokosriekstu šķiedras darvas suku – ideāli piemērotu darvas un līmes lietošanai – un kokosriekstu un PP šķiedras apmetuma suku.

Visas mūsu slotas un sukas ir izgatavotas no augstas kvalitātes materiāliem, nodrošinot gan to izturību, gan ilgmūžību. Pieredzējiet atšķirību paši!

Izbaudiet ērtības, iepērkoties slotām un sukām no mājām. The Garden Seeds Market tiešsaistes veikals ar lepnumu piedāvā augstas klases produktus no labi zināmiem zīmoliem, piemēram, Fiskars, Planta un Raco. Sekojiet līdzi mūsu piedāvājumiem un nenokavējiet aizraujošus jaunus produktus. Mēs aicinām jūs pārlūkot un gūt labumu no cenām, kas atbilst katram budžetam!